Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az milyen h egy kis lány...

Az milyen h egy kis lány összejön egy pénzes férfival, úgy hogy eltartja?

Figyelt kérdés

A lány meg van hívva mindenhova, semmit nem tesz le, csak királynőt játszik, s ő így jut dolgokhoz, így szerez dolgokat. mondjuk egy 20 év körüli lány, nem csinál semmit de ontja az észt meg az okosságot, mit hogyan kéne hogy jó legyen neki, és önsajnálkozik. Ellenben sok férfival akik keményen 10-12 órába dolgoznak, nagy nehezen megélnek a minimálbérből, nincs kapcsolati életük, örülnek h tudnak venni egy jobb telefont, de semmi más nem jár nekik, mindenét magának kell megteremtenie önerőből, úgy hogy le is nézik, akadályozzák, neki nem lehet kapcsolata se, nem tapasztalhat meg dolgokat, amit az elöbb említett lány hogy beviszik, s mindenki mosolyog rá.

Nem igazságtalan ? Sok ilyen magát nagyra tartó lányt látni.

És ugye a társadalom szerint az ilyen lányokra nem szabad semmi rosszat mondani, inkább isteníteni, mert hogy milyen szép, meg cuki.


2016. júl. 12. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha van aki eltartja és nekik ez így jó akkor téged ez miért zavar? Miért nem a saját életedet teszed helyre inkább? Mert gondolom te vagy a leírásban említett minimálbéres férfi... ha így van akkor ez ellen lehet ám tenni.
2016. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, én csak a kettő nem közti lényegi különbséget próbáltam kiemelni
2016. júl. 12. 18:58
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Semmilyen :D

Engem abszolút nem zavar, sőt, én úgy vagyok vele, minek az apja pénzét pazarolja, ha szívesen fizet neki egy gazdag pasi is? Gazdag pasit tudni kell fogni, és tudni kell, hogyan lehet megtartani, szóval gratulálok, és minden jót :D Az én életem nem befolyásolja. Ha az a kislány dolgozna, az én munkám attól még nem lenne könnyebb.

2016. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 Mégis mit lehet tenni?, "Tanuljon, hogy legyen állása?"


haverom építészmérnök, és 150e-es bruttónál nem kapott jobb fizetési ajánlatot a szakmájában. Kb kitörölheti a diplomájával. Másik ismerősöm masszőr, szakember, önállóan képes melózni.. Bp-i fürdő 130e-es bruttót ajánlott neki főállásra.


Na, várom a válaszod, mit lehet tenni???

2016. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

És ha az eddig eltartott kislány minimálbérélt fog dolgozni, a haverod többet fog keresni? :D

Nem. Nem is értem, mi köze van ehhez bárkinek.

2016. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!