Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy viselitek ezt a nagy...

Ti hogy viselitek ezt a nagy meleget?

Figyelt kérdés
Én falusi vagyok itt igaz hogy éjszaka jobb a helyzet de a panelban tényleg nagyon meleg van?

2016. júl. 12. 20:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
sör behűtve
2016. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
13 óra munkával, ha ordibál a főnök, nem a melegre figyelsz, jah meg megittam 5 liter vizet, h legyen mit kiizzadni :D
2016. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Biztos jön a lepontozás, de én ezt az időt szeretem, szóval kicsivel több ivással simán élvezem
2016. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Panelból jelentem: bírható. Bár én is nyár párti vagyok. :)

Tavaly, mikor hosszabb melegek voltak, és éjjel sem ment le a hőmérséklet, akkor nagyon rossz volt (bár akkor terhes voltam, lehet azért is rosszabbul bírtam).

Ha éjszaka lehűl a levegő, akkor nincs gond szerintem.

2016. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
inkább ez a meleg, mint tél és hideg!
2016. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

a nagy részét irodában pulóverben a 20 fokban :S

utána meg a haza úton elég meleg van...itthon meg elég jó idő, mert nem hagyjuk nagyon felmelegedni...


23F

2016. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az a furcsa hogy mi a falu szélén lakuk és nappal nagyon meleg van de éjjel meg fázni lehet:(
2016. júl. 12. 20:46
 8/21 anonim ***** válasza:
Én, rosszul viselem. 18,5 tized fok az ideális nekem, felette, alatta, képtelen vagyok bármit is dolgozni.
2016. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
én is falusi vagyok, de nálunk éjszaka nincs olyan hideg. ezt lehet csak én érzem így, mivel nagyon hidegvérű vagyok. imádom a mínuszokat, de a meleget utálom. többször voltam rosszul és hát hűtött sörike+ventilátor
2016. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Manzard szobában a megaszalódás határán, viszont felettem a padláson a nyestek élik világukat, most van a párzási időszak, nagyon buliznak.
2016. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!