Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőies kinézetű pasik! Ti...

Nőies kinézetű pasik! Ti mennyire vagytok/voltatok képesek beletörődni a kinézetetekbe?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan srácok/férfiak válaszára lennék kíváncsi, akik mind testalkat mind pedig arc szempontjából nem nevezhetőek átlagos férfinak. Igaz nekem az arcommal nincs baj, mert a borosta sokat segít (persze időnként borotválkoznom is kell és akkor előtör a röhejes valóság), de a testalkatom inkább hasonlít egy 13 éves fiúéra, mint egy 24 éves érett nő testalkatára, tehát inkább visszamaradottnak nevezném magamat. Annyiban emlékeztetek még egy férfira, hogy szeretek focimeccset nézni, de nem szeretek mozogni/kondizni, mert az izmaim az első percekben elgémberednek, borzasztóan elfáradok, erőnlétem 0. Nem szeretek a szexről beszélni (miért is beszélnék, hiszen még mindig szűz vagyok), nem űzök sportot a lányok s*ggének bámulásából (egyébként is szánalmas viselkedésnek tartom) és nem érzek késztetést a piálásra (fogalmam sincs mi olyan jó a sörben). Szeretem a hajamat hosszabb ideig igazgatni és bámulni magamat a tükörben, miközben azon agyalok vajon milyen ronda és gyerekes lehetek (még senki sem mondta nyíltan a szemembe csak utaltak rá).

2016. júl. 13. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2016. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez manapság nem hátrány, hondoljunk csak pl. Justin Bieber-re vagy a páwák kb. felére.
2016. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es válaszolónak: 24 vagyok.
2016. júl. 13. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod nincs :D A szex tabu téma,és szánalmas a csajok seggét nézegetni. amúgy én is vékony hosszú hajú fiú vagyok, de elég tartalmas.Én olvasok, teniszezek, futok, művészfilmeket nézek, stb.
2017. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én viszonylag elég könnyen beletörődtem, anyámra ütöttem, és 14 évesen csak azért kezdtem megnöveszteni a szakállam hogy ne szépfiúzzanak le :P
2019. ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!