Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lehetséges egyáltalán?

Ez lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés
Elég hihetetlenül hangzik, meg talán nem hiszitek el, de pár napja, amikor sétáltam egy kisvárosban (ahol élek) a tesómmal, elbiciklizett mellettünk egy srác, és amikor az arcába néztem, ő rám nézett, és tisztára olyan volt, mint az egyik színész. Charlie McDermott a neve, és a srácnak ugyanolyan világoskék szeme, hosszabb, göndörödő, barna haja volt, és fehér bőre, és (bár ezt valószínűleg csak beképzeltem) volt egy piros pötty az arcán. Ja, és úgy nézett rám, mintha most öltem volna meg az egyik családtagját. Eléggé beparáztam a teiubtetétől, de végül nem bámultam utána, higy jobban megnézzem, az egész csak egy pillanat volt. A színészről pedig annyit, hogy kb 2 hónapja rajongok érte, képeket töltöttem le, stb. De az utóbbi időben nem nagyon néztem a sorozatot amiben szerepel, meg nem kerestem képeket. Tudom, hogy max 10% az esélye, hogy ezt valaki egyáltalán elhiszi, meg biztosan kitaláltam, mert unatkoztam, de nem! Ezt tényleg megtörtént! Na mindegy, de lehet, hogy csak beképzeltem, mert egyszerűen mániákus vagyok, vagy mittomén... De ha ismertek egy olyan srácot, aki hasonlít a leírásra, akkor azt kérlek közöljétek velem, mert lehet, hogy bekattanok, mert azt fogom hinni, hogy az egyik kedvenc színészem elbringázott mellettem, Anélkül, hogy bármit is csináltam volna (tudom, hogy ez egyenlő a lehetetlennel, de hajlandó vagyok ilyenekre). Nagyon Bocsi, higy eddig fárasztottalak Benneteket egy nyilvánvaló hülyességgel, de ha lehet, kaphatok visszajelzést? És Bocsi, amiért talán nem a legjobb témakörbe írtam.

2016. júl. 13. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ideje aludni kislány...csak nézz be az ágy alá, hátha kinyúl Sean Coonery. :D
2016. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt a színészt, bírom a karakterét a sorozatban.

Valószínűleg csak nagyon hasonlított rá. Sétálj majd még arra, hátha megint összefuttok és jobban megtudod nézni magadnak.

2016. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszi :)
2016. júl. 14. 02:26
 4/4 Inessential ***** válasza:

Te is írtad többször, hogy valószínű csak beképzelted, akkor meg minek erőlteted?

Miért lenne az a színész Magyarországon? Miért épp abban a kisvárosban? És miért biciklizne, ha több, mint valószínű, hogy kocsija is van, amivel elkerülheti az ilyen helyzeteket?

2016. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!