Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni a depresszió...

Mit lehet tenni a depresszió ellen?

Figyelt kérdés

neten olvastam a depresszió jeleiről és tüneteiről.

nagyon sok olyat találtam ami igaz rám ...

mit lehetne tenni az ellen hogy ezek megszünjenek?

valószínűleg depressziós vagyok

erre nagyon nem szeretnék gondolni de csak abbol a célból hogy ne beszéljem be magamnak ha esetleg még nem lennék az.

ha depressziós vagyok mi a jobb ha tudom és elfogadom vagy ha probálom felejteni a témát ?

és mit kéne tennem az ellen hogy újra boldog lehessek ?



2016. júl. 15. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Picit többet is írhatnál a problémádról s az életedről, hogy jobban segíthessünk.

Az a jobb, ha elfogadod és próbálod MEGOLDANI a problémát. Először is a depresszió okát kell megkeresni. Mi az amitől elkezdtél azzá válni. S azt megszüntetni. De többet is tudnék mondani, ha leírnád.

2016. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és mi van ha megvan az oka de egy jo darabig nem lehet rajta változtatni ?
2016. júl. 15. 00:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Így látatlanban nehéz segíteni, de próbáld valamivel elterelni a figyelmed róla, "felejteni" (a másik módszer amit írtál). Legyen ez akár egy kis dolog, amivel jól érzed magad vagy ami fontos neked és gyakran, szívesen csinálod. Boldogságot okoz. Ha nincs ilyen, csinálj magadnak. Hobbi vagy ilyesmi. Hallgass zenét, az nagy hatással van az ember hangulatára :) Lehetőleg olyat amit szeretsz, de ne szomorút!
2016. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és lehetőleg változatos zenét, ne folyton ugyanazt a számot >.> Az monotonná válhat egy idő után.
2016. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
változatosan*
2016. júl. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolkodás, realizáció.
2016. júl. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
relizácio ?
2016. júl. 15. 00:50
 8/11 anonim ***** válasza:

sporolj valami csapat sportot

a mozgás boldogság hormonokat termel

és ha emberek között vagy elterelik a figyelmed a gondokról

válltozatos étkezés hogy a vitamin háztartásod fel legyen töltve

segithet a citrom fű tea, a magnézium, halolaj, ginko

2016. júl. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia Kedves kérdező! Az előttem szólóknak igaza van!:-) Hasonló problémám volt nekem is.Hasonló voltak a tünetek a depresszióhoz,nekem pánik betegségem volt.De ahoz,hogy ki gyógyúlj belőle változásra van szükség,ne fordulj magadba!
2016. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A depresszió egy bonyolult kémiai folyamat az agyadban meg sok sok bla-bla. A lényeg hogy a motiválatlanság okozza. Egyszerűen kell kerítened először kissebb célokat majd egyre nagyobbakat amiken dolgozhatsz és visszahozza az életkedved.
2016. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!