Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Ha egy idegen társaság házibulit tart a saját lakásodban, illene, hogy meghívjanak, vagy túl nagyok az elvárásaim?

A lakótársaim (nincsenek itt) ismerősei és ismerőseinek az ismerősei begyültek a házba ahol bérben lakom. Közös vacsora, kártyázás, filmnézés. Ez szerintem eleve érdekes, de az, hogy meg sem kérdezik, hogy lenne-e kedvem csatlakozni a mocskos pofámmal, az már kicsit seggarcúság.

Csak úgy érdeklődöm, lehet én megyek szembe a forgalommal.

Keress kérdéseket hasonló témákban: házibuli, idegen, lakás, pofátlanság

2016. júl. 16. 23:20  Privát üzenet  

A válaszok

Veled értek egyet. A lakótársaid amúgy tudnak erről?

Ha nem lenne lakótársam, nekem akkor is fura lenne, ha a haverjaim nálam tartanának egy olyan bulit, amin én nem veszek részt.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016. júl. 16. 23:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést, fogalmam sincs, hogy tudnak-e vagy nem, arról sem, hogy egyáltalán az országban vannak.

Nagyon nyugatiasodunk, szerencsére nem így nőttem fel, csak pofáraesés.

# 2/4Időpont 2016. júl. 16. 23:35 Privát üzenet

Ki engedte be őket? Megbeszélték a lakótársaiddal, és kaptak kulcsot is tőlük?

Mindannyian ugyanúgy bérlők vagytok, de ha ők nincsenek jelen, szerintem az lenne a minimum, hogy legalább szólnak neked, hogy átengednék a lakrészüket a társaságnak. Ha nem is tudnak róla, akár el is küldheted a társaságot. Valójában ha nem vagy olyan jóban a társasággal, fura elvárás, hogy hívjanak meg maguk közé, inkább az a probléma, hogy egyáltalán mit keresnek ott.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2016. júl. 16. 23:42 Privát üzenet
Egyetemi koliban ez általános volt. Majd ha a cuccaid is eltűnnek, koszt csinálnak, a fejedre nőnek, akkor lesz az igazi.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2016. júl. 17. 07:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma egy teljesen ismeretlen társaságba fogok kerülni, mivel egy lány - akinek (szerintem) bejövök, és ő is bejön nekem - elhívott. Feszült leszek, ötlet? (többi lent)
Vannak itt ilyen emberek és ha igen adnának tanácsot?
Mit kellene tennem egy "új" baráti környezetben?
Ti hogyan viszonyultok az idegen emberekhez? Mertek velük beszélni vagy hasonló?
2014 Balaton Sound társaság? Eddig egyedül vagyok.
Miért én vagyok a fura idegen mindenütt, akit nem tudnak hova rakni az emberek? Valamit rosszul csinálok?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!