Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen egy tömeg lány...

Nektek milyen egy tömeg lány vagy esetleg fiú? Vagy kire mondjátok, hogy van benne valami, , extra"?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
elég kimenni az utcára, ott vannak mindenhol a feltünési viszketegségben szenvedők, ők azok akiknek nem jó semmi sem, mindig keresnek kivetést mindenben, mindenki másba van a hiba
2016. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki mindenben utánozza a "nagymenőket". Legyen ez öltözködés,viselkedés,de nagyon gyakran még a szóhasználat is.

Akiben van valami extra,az szerintem mind megjelenésében,mint gondolkodásában mer önmaga lenni.

Nem lesz ombre haja,csak mert a Dórinak is az van.Nem vadássza a NúJorkerben a másik ruháit.

Nem foglalkozik azzal,hogy ciki e,ha nem iszik,nem füvezik,nem cigizik. És ha egy témáról éppen más a véleménye,akkor azt ki meri mondani. Ha van egy különleges stílusa,azt nem változtatja meg a másik kedvéért,nem hódol be.

2016. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Számomra, akiben van valami extra, az különleges. Ha valaki az, akkor az egy csomó mindenben megnyilvánulhat, nem csak ahogy öltözködik, vagy ahogy beszél.

A tömeg lány, tömeg fiú az az, akiben nincs semmi "extra" vagyis nem különb egyáltalán mint a többiek, ráadásul az ilyen emberek, azt vettem észre, hogy sokkal bunkóbbak, rosszindulatúbbak másokkal.

Szerencsémre, nekem csak egyedi barátaim vannak, és folyamatosan találkozom olyanokkal akik valamelyest kitűnnek a többiek közül. És, nem az öltözködésükkel.

De sokszor, ha egy "tipikus" lányt, vagy fiút megismersz, olyan átlagot, rájössz, hogy egyáltalán nem átlag. És ha valaki külsejében van valami extra, attól még nem biztos, hogy van extra a belső tulajdonságaiban.

2016. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!