Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Évek óta szarul érzem magam, inkább lelkileg, de már testi tünetek is vannak. Betegeskedek egyfolytában, nőgyógyászati problémáim is vannak. 34 évesen nem tartok sehol, van egy melóm, amit utálok.

Apám egyedül él, és nem csinál semmit, nekem kell intézni mindent, mert ő nem tudja.

Nekem van saját életem elvileg, de úgy érzem mégse, megfulladok a tennivalók között. Akármivel haladok egy kicsit úgy érzem, csak egyre több van, tornyosul. Párom szeretne gyereket, benne is vagyok a korban, de így nem merek..

Mit kezdjek a helyzettel?



2016. júl. 18. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Nyugodtan vállald a gyereket.Pontosabban kis babát.Mostmár gondolhatsz magadra is.
2016. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Menj el egy pszichiáterhez és ha a munka a probléma,akkor lehet hogy kicsi késő már de menj el és tanulj ki valami olyat,amit szeretsz!
2016. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azt elfelejtettem,hogy beszélj másnak a problémáidról és könnyebb lesz!És szerintem is vállalhatsz gyereket,mert örömet okoz!
2016. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én babát vállalnék a helyedben. Nagyon fel tudja dobni a dolgokat, tapasztalatból mondom! Stresszes munkahelyem volt előtte, időm semmire, stb. Most nyugodt és kiegyensúlyozott kismama vagyok!
2016. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudok másnak beszélni a problémáimról. Csak olyan emberek vesznek körül, akik csak magukkal foglalkoznak, vagy olyanok, akik megkérnek, hogy ne beszéljek már ennyi rosszról, mert rossz lesz a kedvük.. Úgyhogy magamban őrlődök, ezért vannak gondolom a bajok.

Mit tanulhatnék? Nem nagyon vannak plusz milláim egy újabb egyetemre..addig miből élnék?

2016. júl. 18. 11:21
 6/7 anonim válasza:
Nem kellenek ahoz milliók,hogy kitanulj valami olyat,amit szeretsz!Menj el pszichiáterhez.Amúgy miért te intézel mindent?Ebbe tényleg hamar belefárad az ember!
2016. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát mert nem intézi el helyettem senki sem.. Miért menjek el pszichiáterhez?

Amúgy régen is ez volt a helyzet, csak voltak barátaim, (most szinte majdnem mindenki külföldön van..) akik meghallgattak, akkor nem éreztem ennyire soknak.

Mostanában, hogy ilyen emberek vesznek körül, akik úgy érzem csak érdekemberek, érzem úgy hogy valami nem oké. Szerintem nem csak nekem kéne pszichiáter..

2016. júl. 19. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!