Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a külsőmről...

Mi a véleményetek a külsőmről valamint a belsőmről?

Figyelt kérdés

Nem ego növelésből, pusztán kíváncsiságból kérdezem :) Először is érdekelne mit gondoltok a külsőmről (lehet azzal van a baj). Képet küldök privátban, csak légyszíves írjatok kort és hogy hol laktok annak elkerülése érdekében, hogy hátha ismerlek vagy valami.


Tehát a belsőmről pedig annyit, hogy álralánosságba véve én egy nyitott ember vagyok. Szeretek új embereket megismerni valamint szeretek beszélgetni. Mátmint nem egyfolytában pofázok, hanem ha van valami téma, amihez hozzá tudok szólni és szívesen beszélek róla, akkor témázgatni kezdek :D Egyébként van amikor visszahúzódó vagyok, főleg, ha olyan emberekkel vagyok körülvéve, akiket nem ismerek. Ettől függetlenül a barátaim szerint kedves és aranyos vagyok, szeretnek velem beszélgetni.


Pincérként tanulok és angolul és németül is tanulok. Most szombaton nyelvvizsgázok angolból, németből már megvan. Van egy orosz stác, akitől oroszul tanulok online, szóval majd lehet ez lesz a következő. Imádok olvasni, mindenféle könyvet szeretek olvasni, ha jó. Zenéből inkább a rock és pop műfajt hallgatok. A nagyon csöpögős, disco számokat (ezeket a tuctuctuc hülyeségeket) és a rap zenéket rühellem (leszámítva Eminem).

Minden filmet szeretek, csak a drámákat és a nagyon érzelgős filmeket nem szeretem. Szüleim is mindig leülnek a tv elé megnézni egy drámát csak azért hogy sírjanak, nem normálisak :D


Vannak külföldön barátaim. Még 2012 augusztusában jöttek ide Pestre a német barátaim és mondták, hogy nagyon jól érezték magukat. Az egyikőjük mindig írogat fb-n, hogy mennyire hiányzom nekik, és reméli hogy majd találkozunk. Lehet most Karácsonykor én megyek hozzájuk, de most az Eurovízióra gyűjtök, mert most végre egy szomszédos országban lesz és rajta van a bakancslistámon, hogy elmenjek oda. Úgyhogy lehet őket is elhívom. Voltam már náluk egyszer Németországban, és ott minden olyan más mint Magyarországon..


Visszatérve magamra :D Szeretem az állatokat, lehet majd állatokkal is szeretnék foglalkozni. Szeretem a gyerekeket, valahogy mindig jó hatással vannak rám. Annyi energia van bennük, hogy szinte nekem is adnak belőle.


A szerelmi életem nem túl szerencsés. Volt eddig 3 barátnőm, de csak módszeresen átvertek, annak ellenére, hogy tiszta szívemből szerettem őket. Legutóbbi barátnőmmel márciusban szakítottunk, ráadásul pont 15-én úgyhogy az nekem is gyásznap :D Nagyon fájt, de a barátaim segítettek túllépni rajta.


Rossz szokásom hogy cigizek 2 éve. Nem folyton folyvást, hanem egy nap egyszer, nagyon max 2x. Igyekszem befejezni, mert vannak jobb dolgok is amire költhetném a pénzem.


Imádok rajzolni is kiskorom óta. Főleg anime figurákat szoktam, persze nem magamtól, hanem ha látok egy viszonylag egyszerűbb képet, akkor megpróbálom én is ugyanúgy megcsinálni. Állítólag tehetséges is vagyok. Családi hagyomány..:D


Az öltözködésemről annyit, hogy szeretek elegánsabban öltözni. Nem vagyok páwa, csak figyelek a megjelenésemre. Sokszor volt, hogy az osztálytársaim megdicsérték a ruháimat :)) Főleg mert külföldről rendelem, mert tized annyiért megveszem, mint teszem azt az Árkádban. Ráadásul eléggé egyediek és nem olyant visel minden második ember. A vicc az, hogy a mobilomhoz is minden kütyüt onnan rendelek és sokkal olcsóbb és sokkal működőképesebb és jobb minőségű.


Barátaimról annyit, hogy nem a nemek alapján választom őket. Bár több fiúhaverom van, szeretek lányokkal is ismerkedni. Nem kell rögtön arra gondolni, hogy le akarok velük feküdni, mert nem így van. Csak egyszerűen szeretek akárkivel barátkozni.


Nos ennyi lenne. Bocsesz ha hosszú lett. Ps: remélem nem fogtok megijedni a kinézetemtől. :D


(Egyébként egy 17 éves fiú vagyok)


2016. júl. 18. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár nem olvastam el mindent, de a leírtak alapján nincs veled probléma. Fölösleges bárkinek is képet küldened, mert a kinézeted nem lényeg, a belsőd, a viselkedésed az, ami jobban számít.
2016. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet, kíváncsi vagyok :) 18L, Debrecen
2016. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem senki nem fogja elolvasni. :D

Az el elejet nezegetve nem tűnsz rossznak.

Kepet kuldhetsz, London :D

2016. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Inessential ***** válasza:
#3, én pl. elolvastam.
2016. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem látom a linket...
2016. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!