Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek azok...

Csak engem idegesítenek azok az emberek, akik folyton bele akarnak szólni a másik életébe?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem, honnan veszi bárki a bátorságot, hogy megmondja a másiknak, hogyan éljen, mit csináljon. Nem lát a fejébe, honnan tudja, hogy mi neki a jó? Nekem már nagyon tele van a hócipőm azokkal, akik azt hiszik, a kezükben van az abszolút tudás az életről, akik azt hiszik, jót tesznek, ha másokra erőltetik a világlátásukat, és akik megérteni viszont sosem akarják a másikat. Mért nem lehet az embereket békén hagyni? Mért nem élhet mindenki úgy, ahogy jól esik neki? Ti hogyan kezelitek az ilyen embereket?

2016. júl. 18. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
megmondom neki h én ezt így gondolom,meg úgy ez az én véleményem,meg eltudom dönteni,h mit szretnék ha segítség kell szólok és azért megköszönöm,de ha túlságba viszik akkor rá szólok h :hahó ez az én életem!Köszi!
2016. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam is mindig ez van. Nem tudják megérteni, hogy nekem nem az a jó, ami a többségnek és ami nekik. ÉS úgy akarnak nekem jót, hogy rámerőszakolnak valamit ami nekem nem jó.
2016. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, akkor ezek szerint nem csak én járok ebben a cipőben. Nem tudom, nálunk ez a kommunizmus hagyatéka lehet-e, hogy egy csomó ember akkor is törődni akar veled, ha te nem akarod, de véletlenül se úgy, hogy megért és elfogad, hanem megpróbál terelgetni a szerinte normális út felé. Azt hiszi, jót tesz veled. És észre se veszi, mennyire szűklátókörű, amit csinál. Tényleg olyanok ezek az emberek, mint a kommunisták. Kíváncsi lennék, nyugatabbra is ennyire megvan-e ez a jelenség.


Nektek mibe szólnak bele? Életmód, érdeklődés, hobbi? Nekem nagyjából mindegyikbe. Ebben az országban egy senki vagy, ha nem a kiüresedett átlagéletet éled. Én legalábbis így tapasztaltam. Egyedül az lehet megoldás, ha hozzád hasonlókat találsz.

2016. júl. 18. 15:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Életmód vagy ahogy vélekedek az életről,és olyan dolgokról amiről"az átlag" máshogy gondolkodik,de nálam nem mindig van 1-es voltam.
2016. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hihetetlen igazat írtál, normális emberek a saját életüket terelgessék, és hagyják meg másnak a sajátjukat. A legtöbb ember természete ilyen, lehet a saját életével van gondja, és akkor a másikéba kell belekontárkodni.

Én kerülöm ezeket az embereket, szimplán nincs szükségem a forintos tanácsokra, amiknek semmi alapja, nemhogy segítő szándéka.

2016. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"A legtöbb ember természete ilyen, lehet a saját életével van gondja, és akkor a másikéba kell belekontárkodni."


Szerintem egyébként ez lehet a kulcs. Ha valaki nem biztos az életében, akkor szokott frusztrált lenni annyira, hogy másokat is ugyanarra tereljen.

2016. júl. 18. 16:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, van benne valami. Próbálj meg nem tudomást venni róluk, az a legjobb ebben az esetben.
2016. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sansa LannisterStark válasza:
Én az vagyok, aki mindig meghallgatja mindenki nyavalyáját, megpróbál rá megoldást találni, amit az illető nem fogad meg, és újra meg újra sírva jön oda hozzám. Az is elég idegesítő tud lenni. Ha nem akarják, hogy elmondjam a véleményem, akkor miért kérdezik?
2016. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8:

De meg is próbálod megérteni a másik problémáját, vagy igazán nem figyelsz oda rá, csak a magadét fújod? Mert a legtöbben ezt teszik. Aztán utána meg nem értik, ha a másik inkább már nem is beszél velük. Pedig mit beszéljen az ember olyannal, aki nem is akarja megérteni, századszorra sem. Persze, neked kell tudnod, ez igaz-e rád, nem ismerlek, de általában ez szokott lenni.

2016. júl. 18. 23:04
 10/10 Sansa LannisterStark válasza:
8-as vagyok. Szinte minden esetben előre meglátom, ki hogyan fog dönteni és abból mi fog történni. Nagyon jó emberismerő vagyok (melankolikus személyiségemnek hála). Tehát megértem amit mondanak és aszerint próbálok segíteni. Nem hallgatnak rám, be is következik amit megjósoltam. Elég rosszul esik hogy csak lelki szemetesládának használnak, de igazából nem érdekli őket a véleményem, de ez van.
2016. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!