Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is észrevettétek, hogy ha...

Ti is észrevettétek, hogy ha feltesztek egy kérdést a Facebookról, mindig jön valaki, aki nagyon entellektüel, és nem használja, viszont ezt mindenhova odaírja, fennhéjázva, hogy ő bizony nem használja, és mennyivel jobb így az élete?

Figyelt kérdés
Most én nem a FB használatára buzdítok mindenkit, de ha valaki feltesz egy kérdést, ami nem az, hogy ki milyen gyakran használja, miért kell ezt mindig odaírni? Vagy ha még éppen az is: akik azt írják, hogy használják, normálisan leírják. Aki azt válaszolja, hogy nem, csak az ír oda ilyeneket, hogy "hah, pfff..., de gáz" és társai.
2016. júl. 20. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szia!Ismerös...bàr nem csak Facebookkal kapcsolatos kérdésekben "okosabbak" a hozzàszólók, hanem bàrmilyen témàban., na meg az itélkezés,;a b**kozàs.Tudod ezen az oldalon mindenki tökéletes. :D
2016. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
#1-es, ezen a világon senki nem tökéletes. Én sem vagyok tökéletes, ugyanis hiányzik belőlem a hiba.
2016. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
mennyetek már a hülye fészbúkkal, ezzel van tele minden, de főleg a tököm! nemhogy fészbúkkom nincs, de még netem se, sőt se számítógép, se okostelefon, mégcsak azt se tudom hogy néznek ki! és mégis élek! elegem van abból, hogy bip-bip-bip-bip-bip FATAL ERROR! FATAL ERROR! FATAL ERROR! HIBAKÓD:ÖNELLENTMONDÁS bip-bip-bip-bip BUMMMM
2016. júl. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Csak azt próbálják takarni, hogy totálisan technoanalfabéták és már a regisztrációnál elakadnak.

Imádom hogy benyögik mindenhová a hülyeséget, hogy X éve ilyenek voltak az emberi kapcsolatok és a játszótéren játszó gyerekeket ábrázolnak, a másikon meg a jelenkort, ahol mindenki a telefont nyomja. Kár, hogy nem igaz.

Az mellékes, hogy ma szinte bármelyik ismerősömet megtalálom percek alatt, kapcsolatba tudok lépni velük bármikor, és mindegy hol élnek a világon, ingyen tudok velük beszélni okostelefonnal a végtelenségig. Találkozókat is egyszerűbb így szervezni, fotókat is meg tudok osztani percek alatt a megfelelő személyekkel, könnyedén adok-veszek cuccokat a megfelelő csoportokban és a sor folytatódik.

Amire soha nincs bocsánat az a tudatlanság miatt érzett értelmetlen ellenszenv.

2016. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem én pontoztalak le titeket, kivéve a 2-est, mert nem a kérdésre válaszolt.


Megjegyezném: értem én, és nem tagadom: a FB-nak vannak káros hatásai, de nem hiszem, hogy az itteni önimádás sokban különbözne tőle. Az egyik ember képet oszt meg a neten, és várja, hogy lájkolják, a másik meg itt írja ki, hogy ő nem használja a FB-ot, és várja, hogy felpontozzák a válaszát. Nem hiszem el, hogy az ilyen válaszokban ne lenne egy minimális érzés, hogy jaj de jól megmondtam most nekik. Már a stílusukon is látszik. Persze vannak normálisak is, de nem erről beszélek. Mintha képtelenség lenne fennhéjázás nélkül leírni, hogy nincs Facebookja.


Amit még sokszor nem értek, hogy sokan azzal érvelnek, hogy ha valaki messze lakik, akkor ő nem FB-on éri el, hanem felhívja. Sosem értem, az miért jobb. Miért sokkal f** szább gyerek, aki nem gépel, hanem beszél. Vannak hátrányai annak, hogy nem látjuk a nonverbális összetevőit a beszédnek, de kétlem, hogy aki ide jár szidni a másikat, az összetett nyelvészeti elemzéseket végiggondolva tenné.


Mondjuk tény, hogy vannak ostoba kérdések, de én a kérdezőnek csak akkor szólok be, ha valakinek árt (pl.: hogyan szívassa az osztálytársát). Még ha azt is kérdezi valaki, hogy szerezzen több lájkot, ilyenkor is volt, hogy adtam tanácsot. Nem értek egyet vele, hogy ott éli az életét, de baromira nem fog megváltozni attól, hogy leh ülyézzük.

2016. júl. 20. 23:08
 6/7 Inessential ***** válasza:

Attól, hogy valaki használja a facebookot, vagy nem használja, se jobb, se rosszabb ember nem lesz.

Aki jó ember, az facebookkal is jó.

Aki meg rossz, az facebook nélkül is rossz.

2016. júl. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek.
2016. júl. 25. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!