Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ti miért nem írtok...

Lányok! Ti miért nem írtok vissza valakinek facebookon?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

1 épp nincs kedvem azzal az illetővel beszélni.

2 tudom hogy nyomul én meg nem akarok kapcsolatot

3 megbántott

4 nincs időm

2016. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Kifogás hegyén hátán :D
2016. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Nem vagyok lány, de lefordítom az 1.válaszolót

1 épp nincs kedvem azzal az illetővel beszélni. -Komolytalan, ő se tudja mit akar, Kerüli a kontaktust, a helyzet jobbá tétele lehetőségét, menekül, általánosít.

2 tudom hogy nyomul én meg nem akarok kapcsolatot -ugyanúgy általánosít, megbélyegez hol ott lehet még fele annyira sem ismeri, nem hagy lehetőséget, meg se próbálja hogy változzon a helyzet.

3 megbántott -önsajnálkozás, megbocsájtás lehetőség adás 0

4 nincs időm -kibújás, menekülés

2016. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Azért, mert a normális emberek nem facebookon ismerkednek! Ennyi! A normális emberek fent sincsenek!
2016. júl. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 láttál te a kérdésben ismerkedés szót? :D ja, meg pont te lehetsz a normális, aki hajnal 2:6-kor válaszolgat kérdésekre gyakorin xd


Ha vannak még kifogások jöhetnek

2016. júl. 22. 11:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én normálatlan vagyok, mert fent vagyok facen és ott próbálok barátnőt találni?.... Nem mindenkinek van lehetősége a személyes ismerkedéshez, főleg, ha nincs ismertsége és ez mellett még rosszul is néz ki, mint én.. 20/F
2016. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

az utolsó válaszadó, hát nem ismerlek az tény, de javaslom szerezz önbizalmat. a lányoknak az inkább bejön, mint egy olyan fiú, akivel együtt tudnak siránkozni, hogy mennyire nem néznek ki jól :D de nem szűrök le véleményt egy mondatból, lehet csak itt "nyíltál meg ennyire".


Kérdező, én általában azért nem válaszolok, mert nem tetszik az illető. Lehet ez most gonoszan hangzik, de ti is az olyan lányokra írtok rá, akik tetszenek nektek. Persze most jöhet az, hogy nem is ad esélyt stb stb, de ha valaki esélyt akar, akkor nem facebookon próbálja meg lenyűgözni a lányt :) ha meg feltétlen neten akartok ismerkedni, hát ott a tinder, a baddoo, és még megannyi lelketlen, személytelen módja a szerelem megtalálására :D

2016. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert nem akarunk válaszolni.

És ti miért nem tartjátok tiszteletben a masik fél akaratát? Minek kell erőszakoskodni? Hanem, hát nem.

2016. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7.. Miert jobb a baddoo meg a tinder a facebooknál? :OO

Nem vagyok még 18, nem megyek olyan helyekre😁


#8.. En tiszteletben tartom a másik akaratát csak ezt bunkóságnak tartom hogy valaki ráír valakire megnézi és nem ir vissza xd



Egyépkent másnap vissza irt csak tul reagaltam az egeszetxd


Köszönöm a valaszokat jöhetnek meg xdd

2016. aug. 22. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!