Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kettő személyiség?

Aix kérdése:

Kettő személyiség?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon hogy van az a személyiségem hogy szomorú és összetört vagyok aki egy senkinek érzi magát, és utál emberek közt lenni mert azt érzi mindenhol hogy lenézik és mindenki jobb nála. Egyszóval nemszeret élni.

(ez magán okok miatt van)

És van egy olyan személyiségem ami általába éjjel van (éjjeli bagoly vagyok) hogy boldog vagyok és röhögök,barátnőm is így van mint én (ő is magán okok miatt) és éjjel mintha megváltoznánk, boldogok vagyunk. Nappal a világot is leátkozzuk hogy milyen rossz. De éjjel röhögünk és jól érezzük magunkat, kitalálunk hülyeségeket meg stb. Egyszóval jól érezzük magunkat és elfelejtjük a gondjaink kicsit.

Másnap nappal megint az a szomorú zárkózottak vagyunk.

Lehetséges hogy 2 személyiségünk van?


2016. júl. 22. 04:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A két személyiség az teljesen mást jelent.

Valószínűnek tartom, hogy éjjel nem szembesülsz azokkal a problémákkal, nem találkozol azokkal az emberekkel, mint nappal, nem húzzák le a hangulatodat, ezért lehet.

Ez hangulat kérdése, nem a személyiség más.

2016. júl. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fpgadjunk tini vagy, abban a korben meg mindenki egy speciális kis virágszál mindenféle személyiséggel és "nagyonkülönleges" (nem) egyéb jellemzőkkel. Nincs több személyiséged, hangulataid vannak.
2016. júl. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy arról lenne szó, hogy kettő személyiséged van, habár az ember egy duális létforma, ezt mindenképpen meg kell jegyezni... Inkább eleged van már ebből a rohadt világból mint ahogyan sok más embernek is, akik eltérnek kicsit a kirakatszerepektől, azoktól akik folyton tökéletesnek mutatják magukat... Ne törődj vele, ne törődj másokkal és a hülye elvárásokkal, legyél önmagad és élj úgy, ahogy jól érzed magad...
2016. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vámpír vagy.

Ez nem kettős személyiség, csak hangulatváltozás. Nekem is mindig délután és este, éjjel sokkal jobb a hangulatom, mint reggel közvetlenül mikor megébredtem és az azutáni 1-2 órában.

2016. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!