Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire szeretik a mai lányok...

Ennyire szeretik a mai lányok a pénzt?

Figyelt kérdés

Sajnos igaz,hogy nagyon sok lány a pénzre megy manapság.A haverom vett nemrég egy autót és azt mondja,a lányok 70%-át első randin megfogja vele és elég hamar beadják a derekukat,mert azt hiszik neki jól megy a szekér(pedig a kocsiján kívül semmit nem tud felmutatni :) ).Ilyen típusú az autó:

[link]


[link]


[link]


Ez még nem is annyira komoly luxuskocsi.Tényleg igaz,hogy a mai lányok nagy részét már ezzel is meglehet fogni?


2016. júl. 23. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg NÉHÁNY lányt igen, de azokat nem érdemes.
2016. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak akiket igen, de vannak akiket nem. Ez egyénfüggő. Én barátnőmről külső szemmel mindenki azt mondja hogy a pénzre hajt mert jó ruhákba jár pedig a barátnőm alapból gazdag családból származik és a családi vállalkozásukba dolgozik ahol most elég jól megy nekik. A barátnőmnek elég szép Volvo autója van, és ő sem keres rosszul, igaz ő megdolgozott érte de a szülei is azért abba segítik hogy eltartják még.


De ő nem éppen a gazdagokra bukik mert elég sokat csalódott a pénzesebb pasikba.


Én sem panaszkodhatok, de nem is mondhatom el azt hogy gazdag vagyok. Egyszerű F Astrám van 18 éves autó, de amire kell arra nekem elég is. Csoportvezető vagyok egy gyárba ahol nem rég léptem erre a szintre. Én ezzel sokkal többet nem keresek mint egy sima operátor vagy összeszerelő csak annyival könnyebb dolgom van hogy nem fizikailag fáradok el hanem inkább agyban meg a lábam az mert mozgásban vagyok leginkább. Én is a szüleimmel élek még mellette eljárok fuvarozni meg időnként elmegyek maszekba füvet kaszálni. Nincs túl sok pénzem mert házfelújításra gyűjtök és amint van annyi hogy egy kisebb melóra betudok fektetni már költök is rá egyből hogy azért valamit haladjak is.


De itt egy példa rá amikor az autóm szerelőnél volt és elkértem sógorom BMW-jét. Sima BMW M5 autó sógorom már eladta azóta az autót de akkor oda adta nekem 3 napra mert én jobban autóhoz vagyok kötve mint ő. Akkor elmentem az étteremhez ahol másodállásba dolgozok felvettem a cuccot amit ki kellett vinnem címekre, ki is vittem egy amolyan családi vállalkozásba lévő üzletbe ahova napi szinten viszünk kaját az ott dolgozó kiscsaj látásból nagyon jól ismer de sosem vitte túlzásba a jó pofizást, csak átvette a cuccot és ennyi. De amikor meglátta hogy BMW-vel jelentem meg akkor teljesen máshogyan állt hozzám, lehetett látni az arckifejezésén hogy látta hogy ha telik BMW-re akkor rá is szívesen költenék. Persze akkor egyből ő hívott randira én meg közöltem vele hogy 1. Van barátnőm. 2. A BMW a sógoromé csak én kölcsön kértem tőle. Akkor láttam rajta a döbbenetet és megint semmibe vett utána, de itt tényleg ezzel leírta saját magát hogy ő csak a pénzesekre hajt.


De amikor a BMW-vel jártam akkor azért több lány eléggé megnézett engem magának és páran ők jöttek oda hozzám érdeklődni. Pedig nem öltöztem jobban mint eddig, sima farmer, póló és ennyi. Volt amikor munkásruhába voltam de az sem érdekelte őket. Egyesek meglátták hogy jó autóval vagyok már jöttek is utánam bőven. Persze voltak akik a hátam mögött tettek megjegyzést direkt úgy hogy halljam hogy "Na ez tuti csajozni akar" Meg amikor megláttak a barátnőmmel amikor ketten szálltunk ki akkor is hallottam megjegyzéseket hogy "Na tuti csak a pénzéért van oda a csaj a srácért" Pedig ezek nem igazak mert a barátnőm jóval tehetősebb mint én, és a családja is. De ők legalább úgy is vannak vele hogy nem vágnak fel ezzel, és jól állnak az emberekhez, nem irigyek, meg nem lenézőek.

2016. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a pénzt. Ezért álmodozom gyerekkorom óta arról, hogy sokat keresek. Az, hogy másnak mennyi van, nem okoz örömet.
2016. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Megválaszoltad magadnak a kérdést :)

"Ennyire szeretik a mai lányok a pénzt?"

"Sajnos igaz,hogy nagyon sok lány a pénzre megy manapság."

2016. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mi az, hogy a mai lányok? :D A pénzt mindenki szereti, nem értem, miért csak a lányokat veszed elő :D
2016. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Igen, de nem kell leszűkíteni a dolgot a "pénzre" meg a "maira".


A női nem alapvetően így működik, mióta világ a világ. Nem szépfiút keres, nem kedves-megértő fiút keres, nem is csodabogár tudós-feltalálót, hanem olyat, aki biztosítani tudja azt a hátteret, amiben ő nyugodtan megvalósíthatja önmagát, és életcélját: az álmodott családi fészket és gyermekei felnevelését. Ha ezt egy zsák krumpli jobban nyújtja, hát ahhoz megy hozzá.


"Sajnos igaz,hogy nagyon sok lány a pénzre megy..."


Amelyik "értelmesebb gondolkodásúnak tartott" nő nem a "pénzre" megy, hát akkor az a diplomák számára megy, a testmagasságra megy, a magabiztosságra megy, meg a hírességek után megy... de ezek végül is mind ugyanazt jelentik mélyebb értelemben: az erőt, a többi annak csak megvalósítási eszköze. A férfi személyiség alapvetően ebben különbözik a nőétől, hogy egy férfi nemhogy nem tud lelkileg vonzódni egy nálánál bármiféle értelemben erősebbhez, többhöz, hanem annak már a léte is irritálja, legyőzésre készteti. A nőnek meg attól vizesedik a bugyogója, ha valakiben erőt lát. Őskorban az erőt puszta izomban, ma az autód lóerejében, intellektuális körökben pedig diplomákban mérik... sajnos annyira ugyanazt jelenti mind a három, csak a közeg más.

2016. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"egy férfi nemhogy nem tud lelkileg vonzódni egy nálánál bármiféle értelemben erősebbhez, többhöz"


Kimaradt a selejtes. Egy selejtes férfi nem tud vonzódni.


Nem ilyen törékenyek a férfiak, hogy ha valamiben jobb vagy náluk, akkor sírnak meg leesik a tökük.

2016. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!