Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy érezted ma magad?

Hogy érezted ma magad?

Figyelt kérdés

Miket éreztél? Aggódást, örömöt, szomorúságot?

Meddig tartottak ezek az érzelmek?

Jó napod volt, boldog vagy, vagy akár depressziós?

Segítettél ma másokon ami boldoggá tett, vagy bármikor máskor?

Mi tesz téged legjobban boldoggá, vagy legszomorúbbá?



2016. júl. 23. 18:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
en soha nem erzem jol magam magatol az elettol is undorodom, viszont ma wc t pucoltam furdoszobat takaritottam ilyesmiket csinaltam es kicsit jobb h ma legalabb csinaltam vmit
2016. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szörnyen érzem magam leégett a hátam , de ezen kívül semleges a hangulatom. És te hogy érzed magad?
2016. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Borzalmasan éreztem magam,egy olyn hírt kaptam reggel,amitől az életkedvem is Elment. Még tart ez a szomorúság,de kicsit azért enyhült. Alíg várom hogy aludjak,és akkor nem érzek fájdalmat.
2016. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 eznemlényeges ***** válasza:

Nem nagyon éreztem semmit

egész nap tartottak

szokásos nap volt

szinte sohasem tesz boldoggá ha másnak segítek, mivel általában csak kihasználnak, s később is elővesznek, ha kell valami

boldoggá tesz ha, arra gondolok hogyan kínoznám meg aki ilyenné tette az életemet, ha a barátaimmal vagyok, szomorúvá tesz: igazából szinte semmi sem tesz szomorúvá

2016. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egész jó napom volt, korán keltem ( nem szokásom ) utána a családdal társasoztunk, kártyáztunk, megnéztük a Star Wars filmet ( Ébredő Erő ) aztán ettünk egy jót, meg kint voltunk, elláttuk a tennivalóinkat, és most csak ugyancsak lazulunk a nappaliban. Igaz, szúr az oldalam, a tarkóm, meg a halántékom is, és viszketnek a szúnyogcsípéseim. De annyi baj legyen!
2016. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap a kedvenc zenéimet hallgattam, jó kedvem volt tőlük. Nem csináltam semmi mást. Engem ez tesz boldoggá, vagy ha gitározok, vagy ha játszok. Mindig ezeket csinálom egész nap. Emberekkel nem szoktam foglalkozni, kerülöm őket, csak elcseszik mások életét, én nem kérek belőle.
2016. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kis félelmet, örömöt, majd egy kis sértődést, most pedig újból jót, örömöt.

Az örömöket leszámítva, mind hamar elmúltak, csakis pillanatnyiak voltak.

Jó napom volt, és inkább boldog.

Nem segítettem senkin.

Legjobban boldoggá az tesz, amikor a terveim tényleg úgy teljesülnek ahogy szerettem volna. Legszomorúbbá pedig ennek az ellentéte.

2016. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Feszültségeg,idegességet. Ahogy most ebben a pillanatban is.
2016. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Próbálom "visszaállítani" az alvásomat, hogy ne hajnalban aludjak el és későn keljek, ezért ma korán felkeltem és keveset aludtam, hogy ma este korán eltudjak aludni.

Ezért ma egész nap álmos voltam, nem volt kedvem kimozdulni.

Ma éreztem az álmosságon kívül örömöt, félelmet és kicsit dühös is voltam.

Az öröm az egésznapos volt, a másik kettő csak átmeneti.

Jó napom volt, nemrég "gyógyultam ki" a szorongásból, így most minden napom nagyon jó, örülök hogy vége.

Anyának segítettem, meg a kutyámat legyeztem hogy ne legyen melege.

Legjobban boldoggá az tesz, ha olyat csinálhatok amit élvezek. Legszomorúbbá az, ha engem vagy a családomat bántják, ezenkívül az igazságtalanság, vagy ha valakit szenvedni látok

2016. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, még jöhet ha akar valaki írni magáról.

Első válaszolónak: Nekem mindennap semleges a hangulatom szinte, csak frusztrációt és dühöt érzek, azt általában mindennap. Ezért is tettem fel ezt a kérdést, mert érdekelne mások mennyi mindent éreznek egy nap.

2016. júl. 24. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!