Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem élnek normális nők? :O...

Nem élnek normális nők? :O (tömegkérdés)

Figyelt kérdés

Azt eddig is tudtam, hogy a hölgyek nem érdemelnek meg egy normális, értelmes embert, de ha végiggondolom, igazából nem is találkoztam még eddig egy normális lánnyal sem. Hiába mondják, hogy járjon el az ember könyvtárba, színházba, hasonló helyekre... valahogy mindegyik meg van őrülve. Nem tudom, hogy mitől lett mindenki ilyen, de előbb-utóbb mindegyik félrelép (vagy legszívesebben félrelépne); az őszinteséget és a hűséget még csak hírből sem ismerik; és képtelenek nem hazudni a párjuknak.

Hiába keresek, nem találok egy értelmes nőt. Most nem is párválasztásról van szó, mert az milyen lenne, hogy egyet találtam pár év alatt? :D Akkor a 99,99999.....%-a nem normális, vagy mi? Az ismerőskörömben is mindenki ilyen, és mindenki más is, akit egy kicsit is megismertem. De miért?

Na most lehet szidalmazni, meg mindent, ami jól esik, mert én nem általánosítok. Nem mondom, hogy általában ilyeneknek tűnnek, hanem az összes ilyennek tűnik kivétel nélkül. Bocs mindenkitől, de nem fogom szebben leírni, hogy ,,Biztos van egy-két kivétel'', mert nincs rá okom. Eddig még nem találkoztam ilyenekkel, ezért így írom.

De miért ilyen mindenki?

Mi visz rá erre benneteket?

Mi szükségét érzitek ennek?



2016. júl. 23. 22:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Vannak meg normalis nok, csak oket nem veszed/veszik eszre.
2016. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%

Nyilván vannak normálisak, ennyi milliárdból?

Amúgy a férfiak sem hű de hűek és őszinték, ebből általánosan elég gyenge az emberi faj, egyik nem sem hányhat a másik szemére semmit e téren...


Olyan pedig gyakran van, hogy valaki csupa rosszal találkozik, de erről pszichológusokkal kellene beszélgetni. Mindenesetre köztudott jelenség, az ember mindig egy bizonyos típussal jön össze, nem véletlenül, majd általánosít.


Az utolsó kérdéseiddel nem tudok mit tenni, mivel én messze átlag fölöttien hű és őszinte vagyok. Ez utóbbi nem önmagunk megkedveltetésének titka, de nem baj (azért egy minimális diplomáciai érték és sok empátia is szorult belém, ez segít). Születési hiba, nem tehetek róla, ilyen vagyok. De minden demiszexuális hajlamos a hűségre, ők se tehetnek róla, hogy 1-2 potenciális partnerük van az életben... De persze a normál emberek közt is van, aki a legtöbb körülmény közepette hűséges az adott partneréhez, egyszerűen ilyen az erkölcsi kódexe, esetleg ilyenkor nem is érdekli más. Van mindenféle ember.

2016. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

Alig vannak. Talpig hűség. Hová lettél versbe szedve? Nincs is ilyen, csak a szóban. Nem használod semmihez sem. By:30y

20/N

2016. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

"Azt eddig is tudtam, hogy a hölgyek nem érdemelnek meg egy normális, értelmes embert" - hát ne haragudj, de ezzel a nyitómondattal máris egy iszonyatos egoista embernek tűnsz. És de, pontosan általánosítasz.

Lehet, hogy az értelmes nőket ezzel a stílussal eleve visszataszítod. Bocs, de én sem fogom szebben leírni. :D

Megjegyzem egyébként, hogy évek óta kapcsolatban élek, ugyanazzal a sráccal, nem éreztem szükségét hogy megcsaljam, vagy hogy hazudjak neki, mivel normális, jól működő kapcsolatunk van és egyenlő félnek tekintjük egymást, akik meg tudják beszélni a problémáikat. És rengeteg ilyen embert ismerek még.


Na most akkor hogy áll a statisztika? :)


Egyébként meg mi viszi rá őket? Gondolkodj már...

- boldogtalan, kielégítetlen

- egyszerűen nem monogám típus

- nem vesz komolyan

- nincs még azon a szinten, hogy komoly kapcsolata legyen, stb stb stb.


Persze ilyen helyzetekben lenne korrekt szimplán szakítani a másikkal.

2016. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
6%

Én teljesen egyetértek veled. A nőnek az elismerés kell, az, hogy különlegesnek érezze magát, a legjobbnak, az egyetlennek.

Sokat fog hazudgálni, hogy megfeleljen neked. Vagy ha valamit nem csinálsz jól, akkor félrelép, elhagy.

Ez kell a nőnek, hogy egyedinek érezze magát, ezért simán hülyít több pasit egyszerre annak az érdekében, hogy melyik fogja őt a legjobban fényezni.

Ami persze kell egy nőtől, az a kedvessége, az ölelése, a törődése.

Én nem bírom a csajokat annyira, attól függ. Jómagam is lányból vagyok, én is várom az elismerést, de megpróbáltam lszrni a hazudozást, bár gyakran előfordul, hogy tetszeni akarok, és ilyenkor mondjuk rávágom egy megmutatott zenére azt, hogy igen, határozottan ismerem.

Ismerek pár csajt, akik enyhébbek, és nem viszik túlzásba, de igen. A nők ilyenek. Kivéve, ha valami atomfizikus csajjal nem találkozol, vagy szívsebésszel. :D

2016. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

ja mert a pasik nem hazudnak és nem eva longoriát akarják dugni

a nők legyenek disney hercegnők hogy te biztonságba érezd magad

olyan tipikus ez a mai pasiktól gyengék, nyafkák, csórok de a szupernő az jár nekik és ha nem kapják meg minden nő szemét

2016. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

Azért jársz így,mert irányítás átadó,gyenge lelkű,kisfarkú,fatökű béta vagy.

Az ilyeneket meg persze,hogy tiszteli senki,nem csak a nők.

Szerintem ezeknek a kiküszöbölésén kezdj el dolgozni.

Ne hagyd magad irányítani és tanulj meg rendesen dugni és máris nagyobb lesz a renoméd a nők előtt,mert egy nő akkor megy félre,ha irányítás átadó,vagy dugni nem tudó a hapsija.

Mert lehetsz te egy csóró segédmunkás is,vagy akármi.

Ha nem tud téged manipulálni a nő mert átlátod minden játszmáját és keményen megdugod,akkor veled fog maradni a végsőkig.

2016. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Na ez jó nagy hülyeség volt, gratulálok, utolsó. ;)
2016. júl. 23. 23:31
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Pedig ez a valóság,de élhetsz tagadásban.nekem mindegy:)

Irányítás,gyengéd dominancia,kemény határozott dugás és ennyi a titok.

2016. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak a nőket hülyítik meg,a nők meg a férfiakat.Nagyon türelmesnek és kompromisszumra késznek kell lenni egy kapcsolathoz.A nők érzelmi,intuíciós alapon cselekszenek.A férfiakat a logika irányítja.Persze ennek ez ellenkezője is előfordulhat,de annak kicsi a valószínűsége.Most mondjam azt,hogy a nők nem normálisak?Nem tehetem,mert nem lehet nem normálisnak nevezni egy mindennapos és ilyen nagy számban létező jelenséget.Én hibának könyveltem el,hogy volt idő mikor megpróbáltam azt,amit nem lehet.Az ember a hibáiból tanul.És addig tanulod ezt,míg el nem fogadod.Én 25 éves koromra elfogadtam.Nem volt könnyű.Vannak,akiknek soha nem sikerül.Ezért ilyen bolond ez a világ.
2016. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!