Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a francért kell hülyének...

Mi a francért kell hülyének nézni a másikat?

Figyelt kérdés
De most komolyan! Attól még hogy valaki esetleg nincs tisztában egy dologgal nem biztos hogy hülye -.- talán ezért kérdezi! És mért kapom gyakran azt válaszba h "google a barátod!"?? Az nem jut el mások tudatáog hogy talán azért kérdez valaki valamog mert a google-n vagy egyáltalán nem kapott vagy csak használhatatlan válaszokat kapott???
2016. júl. 24. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Olyankor kapsz google a barátod válaszokat, ha első pár eredmény között ott a válasz a kérdésedre.
2016. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

A google az itt felmerüló problémák bőven nagyobbik részét megoldja.

Aki meg arra képtelen, hogy beírjon két szót és elolvasson 2-3 találatoz, az igen, pontosan hülye.

2016. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Na, hát pontosan erről van szó, ilyen kérdésekkel mit is vársz?

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__63..


Ennyi önállósággal nagyon nagyon messze vagy Te még az egyetemtől.

2016. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
:DDDDDDDD Még 1 életképes kérdező, akinek még feljebb is áll :DDDDD
2016. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Már bocsánat, de aki nem tudja megkeresni hol van állatorvosi egyetem az már tényleg kevés sütnivalóra utal. Persze azt kérdezel amit szeretnél, de inkább vársz egy 2 perces kereséssel megtalálható válaszra órákat? Ilyenkor elgondolkodnak az emberek, hogy vajon az életben mindent így intézel el. Ezért írják, hogy google a barátod.
2016. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

"És mért kapom gyakran azt válaszba h "google a barátod!"??"

Valószínűleg azért mert gyakran teszel fel olyan kérdést, amire egy egyszerű keresővel rövidebb idő alatt kapsz választ mint amennyi ideig a kérdés kiírása tart.


Sokakat bosszant, amikor valaki feltesz pld. egy olyan kérdést, hogy "hol van Sopronban okmányiroda", vagy "Hogyan kell tökfőzeléket főzni", mert ezekre 1000 választ kap a neten fél másodperc alatt.


Tisztelet a kivételnek, de akit hülyének néznek az rendszerint az is.

2016. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__7..


Ilyen szintű kérdésekre mit válaszoljunk? Ugyanannyi idő neki megnézni mint nekünk

2016. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Az embereknek ez az egyik hobbija, b*ziskodni a másikkal, mert miért ne.

Nem tudsz velük mit csinálni.. : /

Azért fel a fejjel Asuka.

2016. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8. válaszoló köszönöm :)

Nos viszont van aki el se olvassa azt amit kiírtam mert én nem kérdeztem hogy hol az egyetem mert azt tudom hol van. És csak nem értem egyszerűen. Ha valaki megkérdez valamit máris hülye? Ennél azért többre számítottam drága embertársaimtól de köszönö ráébresztettetek hogy az emberek a legmegbíhatatlanabb lények a világon és szeretnek mások nevében beszélni akárcsak az interneten keresztül oltani valakit mert nem tetszik hogy megkérdez valamit :)

Tudjátok mit adok egy tanácsot! Ha nem tetszik egy kérdés görgess tovább és ne válaszolj rá! :D (Kivéve ha ez az életed de akkor elég szánalomraméltóak vagytok! :D)

2016. szept. 8. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!