Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai világban élhet átlagos...

A mai világban élhet átlagos vagy az átlagnál valamivel jobb életszínvonalon egy introvertált, ha nem zseni?

Figyelt kérdés
Csak mert eléggé introvertált gyűlölő világban élünk...

2016. júl. 25. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz ezen az életszínvonalon? Mit szeretnél elérni? Pénzt, élményeket...?


Van egy nagybátyám, nagy vagyont halmozott fel, én hozzá képest csóri vagyok, mégis úgy érzem, jobban élek, mint ő, mert ő csak sok pénzben tud gondolkodni, utazni, ruházkodni, szórakozni, én meg kevésből is ki tudok hozni extrákat, csak mert meg kellett tanulnom ezzel gazdálkodni, így utánajártam ezeknek a lehetőségeknek.


Vannak hozzám hasonló anyagi szinten élők, akik folyton csak nyavalyognak, hogy nekik milyen kevés van, miközben nekem megvan mindenem kb. ugyanabból a pénzből, és azt hiszik, hogy jómódú vagyok.

2016. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy kis házat, kocsit (valamilyen Toyotát), egyszer körbeutazni a világot...
2016. júl. 25. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
A pénz és a belőle következő életszínvonal nem attól függ, hogy valaki introvertált vagy extrovertált. Ha valaki jó munkát szerez, sok pénze lesz.
2016. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem eltúlzod a problémát.
2016. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell zseni legyen, elég ha jó képességű. Pl. sok jó informatikus van az introvertáltak között, de a művészek között is megtalálhatóak, mert gyakran mélyebb érzelmeik vannak, mint az extrovertáltaknak.
2016. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak valami fogást kell találni az extrovertáltakon, amivel zsarolhatod őket, amikor nem tudnak viselkedni.
2016. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én szeretnék eljutni valami távoli bolygóra, de még a leggazdagabb sem tudja ezt megtenni, akkor bizonyos szempontból nézve ugyanolyan színvonalon élünk nem
2016. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
am nem introvertált gyűlölő a világ, csak introvertált lenéző, azért az utóbbi nem olyan rossz
2016. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!