Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan van hogy egy önbizalom...

Olyan van hogy egy önbizalom hiányos lányból egy kicsit túlságosan magabiztos lány lesz?

Figyelt kérdés

Magamrol van szó. Régen mindenki eltaposott akarva akaratlanul. Én meg teljesen olyan lettem mint amive alakitottak. Az utobbi 1-2 evbe történt vmi. Nem hallgatok senkinek a kritikájára, nem érdekel senki véleménye aki befolyásolni akar, nem hiszem el senkinek h szarul néznék ki mert tudom hogy szép vagyok, szép az alakom, sok mindent jol csinálok, nem nagyképűségbol de utolag mindig kiderul h nekem volt igazam csak masok nem neznek annyiba se h igazat adjanak, még mindig van egy pár személy akinek baja van de nem hagyom magam meggyőzni.

Olyan rossz belegondolni h hosszu evekig nem voltam onmGam mert másokra hallgattam. Mostmár magamra találtam csak most az otthoni konfliktus miatt vagyok ki, nem szoktam rossz dolgokat csinalni de a családom megis ugy gondolja. Ugy érzem mintha nem biznanak bennem. Pedig csak ott aludtam a pasimmal. Nyitott vagyok sok Mindenre, nyitott vagyok a jófej emberekre, szeretem az állatokat, hülyéskedni, bulizni.

Szerintetek abbol fakad a dolog h régen eltapostak? 17L


2016. júl. 26. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Nagykepuseg=kompenzalas. Nem vagy más, csak megtanultad hogyan csinálj ,,álcélpontokat" (a nagyképűséggel) és így nem veszed magadra a bántásokat mert nem az igazi problémáddal foglalkoznak az emberek hanem a felvett ,,nagyképű" szerepet bántják. (ami neked nem esik rosszul hiszen nem is vagy olyan)


Amugy dugjatok orrba szajba az a jo.

2016. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Elnyomtak de nem törődtèl bele hanem felszabadultál. Megèrtèl. Mindjárt felnőttè vàlsz ès èn szerintem jó úton haladsz:) Mindig maradj önmagad!
2016. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az első komizó meg elèg degradált volt

Minden ember èrtèkes,nyilván rossz napod van de attól a kèrdezőhöz nem kell ilyennek lenned hisz nem akarjuk hogy ismèt eltapossák főleg te aki segítsèget is akarnál adni neki...

2016. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a túlzott önbizalom szinonímája a nagyképűségnek, legalábbis nálam. Tuti, hogy kompenzál a leányka, ami nem feltétlen rossz, rövid távon tuti hasznos.

Élvezd az eletet kérdező :)

2016. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem soktam sose csak ugy bunkó lenni senkivel, nem szoktam veszekedést kezdeményezni, azt se mondtam h én lennek a világ legjobb csaja.
2016. júl. 26. 18:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed véleményem szerint. Meg kell mutatni azoknak az embereknek akik elakartak nyomni, hogy ki is vagy valójában és, hogy mennyire rosszul tették! Soha ne engedd, hogy bárki is megmondja ki legyél vagy mit csinálj! Egyszer élsz élj úgy ahogy neked jó, akár nagyképűen akár nem :)
2016. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Én nem vagyok az a hű, de magabiztos, de hasonló történt velem is. Az utóbbi 2 évben megtaláltam a hobbim (kockulás, régi pc alkatrészek gyűjtése (bolapiacról főleg xd), és javítása, zenehallgatás, néha 3d modellezés stb.), nyitottam az emberek felé, elkezdtem sportolni (kondi, futógép, túra), összerendeztem az életem, a szobám stb. Nem is ez a lényeg. Azóta néhány emberrel összehaverkodtam (nem sok, de ez egy olyan dolog, ha elkezded magad fejleszteni, az elején nem nagyon van hatása, majd később). Szóval azóta van 1-2 barátom, azokkal az emberekkel, akiket ismerek, a 95%-ukkal jóviszonyt tartok fent. Egyszerűen csak rossz társaságokba kerültem állandóan. Szóval pl. a te példád bizonyítja, hogy igen, lehet fejlődni. Azt a véleményem fenntartom, hogy az ember belülről nem változik meg, alapjaiban ugyanaz az ember marad valahol, de fejlődni lehet. Te pont ezt tetted. Gratulálok. Sz***d le a szentfazék anyád véleményét, aludj a barátoddal, ha szeretnél (és nem probléma mrs. szűzanyának). Így tovább. :) 16f
2016. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. júl. 26. 21:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is hasonló problémám van. Az utóbbi egy évben annyira megváltoztam, lásd.: nem félek közönségtől (ez még nem is probléma), az emberek véleményétől, hogy félek, mi lesz ha egy kibírhatatlan fellengzős liba leszek... Szerintem az a legjobb megoldás, ha új közegbe kerülnénk/kerülünk... Nekem kissé segített, de még dolgozok magamon.


Ja és engem is rengeteget bántottak előtt, ezért hoztam létre egy óriási védőpajzsot!!


17/L

2016. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó grat, van önkritikád, tudod,,mi miért van", ez ritka.A pajzs nem baj önmagában sőt rengeteg dologtól megvéd, de ha ,,tudsz róla" az úgy tényleg veszélytelen .:)
2016. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!