Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy találhatom meg a régesrég...

Hogy találhatom meg a régesrégen elveszett önbizalmam?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Apránként fel kell építeni újra, legtöbbször viszont nem megy egyedül, segítség kell barátok szerepében.
2016. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet észre venni rajtam, így a barátaim nem is tudnak róla szerintem.
2016. júl. 26. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:
na, erre a kérdésre én is szeretnék választ kapni..
2016. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Nő vagy férfi?
2016. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sportban.
2016. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A talált érzelmek osztályán.

De komolyra fordítva a szót mielőbb keressen egy JÓ SZAKEMBERT, mert ez a probléma egész életét rossz irányba sodorja.

2016. júl. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is ugyanígy érzem/éreztem magam. Szerintem ülj le és gondold végig hogy miért is érzed ezt, ezután pedig azt hogy mi változott meg ..ezelőtt milyen voltál ? Körülötted változott meg valami vagy benned . (amúgy próbálj olyat csinálni bármi is legyen az, amit szeretsz és amihez értesz ) :) de ha a kinézeteddel van bajod akkor azt tanácsolom menj emberek közé és néz körül, hisz senki sem tökéletes
2016. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy egyáltalán felmerül benned az önbizalomhiány megléte - már eleve arra utal, hogy értékes ember vagy, és nincs okod "önbizalmatlannak" lenni. Gondolj például konkrét személyekre, akik szerinted értékesebbek nálad, és próbáld meg beazonosítani, hogy miért tartod őket (egyenként és tételesen) értékesebbnek magadnál. És szerintem oda fogsz kilyukadni, hogy nem értékesebbek nálad (de úgy is mondhatnám, hogy Te sem vagy kevésbé értékes, mint ők. Ha viszont az önbizalomhiányod egy (vagy több) konkrét személy "számlájára írandó" - akkor küldd el magadban őket az anyjukba (hangosan és szemtől szemben nem biztos, hogy érdemes, mert lehetnek olyan helyzetben, hogy még többet árthassanak Neked).
2016. júl. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvass, sportolj, hallgass zenét.
2016. aug. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!