Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a kövéreket,...

Miért kell a kövéreket, dagikat piszkálni?

Figyelt kérdés
Miért csak a sportos a jó? Csak az lehet "boldog" aki vékony/sovány? Egyáltalán miért érdekli az embereket hogy a másik milyen alkatú?

2016. júl. 29. 02:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

Jó kérdés. Van aki a saját bántalmait éli ki így, van akinek nem tetszik ez az életmód és azért, van aki így akar kitűnni, van aki így menekül el attól, hogy ne ő legyen a gyengébbik és mondjuk egy társaságban ne őt bántsák stb. Én régen kövér voltam és sokat piszkáltak, folyton az okokon agyaltam.

Egyébkent nem igaz, hogy csak a sportos jó. Van aki azokon is talál fogást. Ha valakinek tökéletes az alakja de mondjuk nem szép az arca, akkor amiatt fogja piszkálni. Ha valakinek tökéletes az egész külseje, vonzó szép nő akkor lesz olyan aki őt is piszkálja... De nyílván a dagikat többen piszkálják.

Az nem igaz hogy csak az lehet boldog aki vékony, hisz mindenki a saját boldogságáért felelős, van aki dagiként is boldog és van aki nem, de az előbb utóbb lefogy.

Nem tudom hány éves vagy, de van egy életkor ahhol a dagikat már nem piszkálják, legalábbis előterbe kerülnek inkább a belső értékek. A csufolókkal nem kell foglalkozni, mert mindig visszavezethető valamilyen saját belső ellentétre a csúfolódás oka.

2016. júl. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

Nem csak a kövéreket bántják, bántják a zsidókat, menekülteket, fideszeseket, mszp-seket, emósokat, szegényeket, gazdagokat, katolikusokat, cigányokat, stbstb...


Amíg bizonyos emberek vannak a földön, el akarnak nyomni mindenkit maguk körül. Ezek bizonyos neveltetésből, környezeti helyzetekből, értelmi szinttől függnek.

Nem túl értelmes emberkék ezek. :(

2016. júl. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
65%
Én pedig pont azt vettem észre, hogy a dagikat pont istenítik (legalábbis a médiában). Minden héten van a tv-ben valami duciszépségverseny, vagy agy dagadt nő, akit azért mutogatnak, mert ő meg van elégedve magával. A neten meg aztán főleg ez megy. Azt sugallják az emberekbe, hogy ne lefogyj, hanem fogadd el magad. Milyen lesz a világ egy pár évtized múlva, ha mindenkinek ilyen lesz a mentalitása?
2016. júl. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
27%
Hülye vagy. Növessz agyat és megtudod!
2016. júl. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Miért feleljek meg másnak? Igen, elfogadom magam.
2016. júl. 29. 06:57
 6/30 anonim ***** válasza:
68%
Te másik világban élsz? Elhízott, kövér nők legalja stílusban beszélnek meg írnak vékony nőkről.Elég neten(vékony nő kép és kövér nő kép) hozzászólásokat olvasni.
2016. júl. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

2, a nácikat is bántják. őket valamiért kihagytad. :)


Különben tényleg mindenki kapja a szart. A szemüveges, a tetovált, a nagy orrú, az alacsony stb. Mindenki aki valamiben elüt az átlagtól.

2016. júl. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
61%
Mert egészségtelen
2016. júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
49%
Én csak akkor piszkálom ezzel az ilyen embert, ha egy undok, idióta, nagyképű, satöbbi ember, mert ismerek ilyet, tehát ok nélkül nem teszem. Ettől függetlenül a kövérség nem is egészséges, de tudom, mindig egyszerűbb azt mondani hogy én jól érzem magam/elfogadom magam, ahelyett hogy legalább megpróbálna az ember lefogyni, tisztelet a kivételnek.
2016. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
De miért kellene lefogyni?
2016. júl. 29. 08:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!