Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki megjátssza magát a...

Mindenki megjátssza magát a mindennapi emberi kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az autisták biztos, hogy nem.
2016. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én vagyok akkora bunkó paraszt, hogy nem játszom meg magam. Jól elvagyok így is.
2016. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bunkó paraszt vagyok, csak kényelmes. Macerás lenne megjátszani magam :D Plusz értelmét sem látom, nekem nem jó, ha egy vetített fals képet szeretnek, akkor inkább utálják az igazi valóm... :D

Szóval nem hinném, hogy én megjátszom magam, ha mégis, még magam elöl is titkolom. Némi diplomatikusság azért idegenek felé akad, itthon totál semmi.

2016. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam. Nincsenek is barátaim, vagy párkapcsolatom. :D
2016. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MZ.per.X ***** válasza:

Én nem játszom meg magam, viszont szerintem minden ember alkalmazkodik valamilyen szinten az aktuális helyzethez.


Másképp fogok beszélni a főnökkel az irodában, meg a munkatársakkal kint terepen, meg ahány haverom van, annyi féle, van akivel folyton sírunk a röhögéstől, a másikkal meg komoly témák vannak.

2016. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten mindenki,mivel egyben a túlélést is biztosítja.Amíg nem esik át valaki a ló túloldalára egyik irányba sem,addig nincs baj.Értem azt,hogy túlzott kedvesség,nyájasság,mindenre bólogatás,mosolygás,jópofi,vagy épp a "mindenkit leszarok,és nem játszom meg magam"

Van egy kollégám,utóbbi hozzáállású,de már rá kellett szólnom többször,mert rendszeresen úgy beszélt velem,mint ha a sggéből rángatott volna ki.Elmagyaráztam neki,hogy értem,hogy nem vagy jópofizós,nem is kell annak lenni,meg,hogy van sok problémád,és nincs kedved mosolyogni,csak ugye ezt a legkönnyebb csinálni,hogy akkor bárkivel bárhogy beszélhetsz,mert jogosnak érzed.Viszont te sem örülnél neki,ha valaki így bánna veled.Szerencsére végre megértette,és azóta sokkal normálisabb,elnézést is kért.És nem azt kértem tőle,hogy adja fel önmagát,csak egy fokkal legyen alkalmazkodóbb.

2016. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az emberek nagytöbbsége a céljuk elérése érdekében igen, viszont aki meri teljesen önmagát vállalni, akkor az is szív. Tehát 1:1.
2016. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ember nyilván minimális önfeladással kénytelen alkalmazkodni. (Megjátszást nem mondanák, mert én alapból magam adom). Nem lehet mindenki birkapásztor a Hortobágyon, ahol évente kétszer találkozik a számadó juhásszal, vagy egyéni meteorológus kutató az északi sarkkörön:-).
2017. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!