Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 fölötti lányok nektek...

20 fölötti lányok nektek mikor volt meg az elsō telotok mū körmötök és mikor sminkeltétek magatokat elöszōr?

Figyelt kérdés
Napjainkban azt kellet hogy észre vegyem hogy a lányok egyre elöbb kapnak telot méghozzá nagyot, 8 évesen szeretnek sminkellni 12 évesen meg már a napjuk kezdése az hogy alapóza az arcát sminkell mikor egy ránc nincs rajta. Természetesen nagyon sok kivétel van csak észre vetem hogy egyre több ilyen van amit fönt leírtam. Tudom sok bunko válassz lesz hogy nemtudok írni meg hogy elöbb azt tanuljam meg az hogy nem is igaz de bízok benne hogy más is észre vete rajtam kívül és sok értelmes válassz lesz
2016. júl. 31. 23:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30+ vagyok, régen is épp úgy volt minden mint most... vannak akik korán kezdik a dolgokat, nekem már első osztályban is volt mobilom, pedig akkoriban még felnőtteknél sem volt jellemző. Nekem is csak a kígyós játék miatt kellett egyébként, másra nem használtam. :) Sminkeket már kentem magamra 10 évesen is, 13 évesen minden hétvégén kék-fekete-lila és hasonló rúzs volt rajtam ha kimentem a városba barátnőkkel... nevetséges lehettem, de akkor ez tetszett nekem és kész. Ettől még normális felnőtt lettem. Műkörmöm mondjuk sose volt, mert a sajátom szebb annál.
2016. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jo de azért minden reggel ez a kezdés ilyen egy ora sminkelés ja és ōk ezt normálisnak tartják
2016. júl. 31. 23:27
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Műkörmöm sose volt, sminkelni 17 évesen kezdtem úgy rendesen, de ott kéne igazából kezdeni ezt a beszélgetést, hogy a smink nem arra van, hogy eltűntesse a ráncokat (, mellé erre nem is képes).

Telefont meg 5.ben kaptam, amikor a város másik felébe kezdtem járni suliba, mégse szipolyozta be a lelkem...:D


Egyébként a helyesírásod tényleg siralmas, és ezt nem simán köcsögségből írom, hanem kicsit képezd már magad… Egyébként ítélkezni persze csak addig oké, amíg nem rajtad élcelődnek. És ezt úgy mondom, hogy én se az a típus vagyok, aki miatt ez a kérdés született.

2016. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1. osztályban kaptam telefont, amolyan igazi kőkori Nokiát, mert táncra jártam a város másik felébe. Nagyon félős voltam, szóval a próba vége előtt telefonáltam, hogy 10 perc múlva végzek, jöhetnek... így nem kellett ott várnom egyedül.

Sminkelni 8.-ban kezdtem el, az annyiból állt, hogy kihúztam szemceruzával a szememet, mert zavart, hogy egy részen nem nőtt szempilla, és ez kicsit önbizalmat adott, még most is ugyanúgy húzom ki. Mást sosem sminkeltem, alapozót nem használtam sosem, csak nagyon ritkán, szempillaspirált is csak valamikor gimiben kezdtem el.

Műkörmöm egyszer volt, 17 évesen kipróbáltam, de nem tetszett. Kíváncsi voltam, a többi osztálytársamnak mi tetszik benne már 14-15 évesen is, de azóta sem jöttem rá. Géllakkot csináltattam kétszer, ballagásra és szalagavatóra, de az sem tetszett. A saját körmömet jobban szeretem természetesen.

2016. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

8.-os ballagásomra volt először műkörmöm, de az is csak azért, mert vidéken akkor nem volt ennyire elterjedt és a nagynéném budapesti volt, műkörmös, gondolta próbáljuk ki. :-D Aztán amióta dolgozom, azóta van műkörmöm, illetve általában csak géllakk, szóval olyan 19 éves korom óta. Az első telefonomat is valahogy 14 éves koromban kaptam, még Siemens volt. Sminkelni ha jól emlékszem gimi második évében kezdtem, de csak sima szemceruza :-D


22L

2016. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tessék
2016. aug. 1. 09:28
 7/17 anonim ***** válasza:

Telefont 3.-os koromban kaptam.

Sminkelni 17 évesen kezdtem el.

Műkörmöm sose volt, sose tetszett.. csak lakkozni szoktam.

2016. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nem mindegy, milyen mértékben sminkel valaki. Meg milyen telefonról van szó, meg minden héten új telója van-e.


Én 9 évesen, 4.-ben kaptam először telefont, egy Siemens, fekete-fehér telefon volt. Mai szemmel döbbenetesek azok a kis képernyők. Aztán hamar tönkrement (Vigyázok a dolgaimra, mielőtt valaki megjegyzi), és aztán haladva a korral, kaptam másikat. Most Samsung Galaxy Grand Prime-om van.

Sokan azt hiszik, hogy csak a mai gyerekek kapnak gyerekként telefont, de ez nem igaz, én 23 éves vagyok, és az osztályban utolsók között lett telefonom (lányok között legalábbis). Más kérdés, hogy ezeken a telefonokon max. játszani lehetett a telefonáláson kívül, de rajta lógni mindig nem.


Műkörmöm nem volt még soha. Lehet, hogy egyszer kipróbálom, mert kíváncsi vagyok, milyen az, de úgy általánosságban nem vonz.


Mikor sminkeltem? Mármint normálisan vagy mint egy hülyegyerek? Emlékszem, volt a 13 című magazin, amihez adtak aranyszínű szemhéjceruzát, és 7.-es koromban (12 évesen) azzal festettem ki a szemem, de alig látszott, és 1-2 óra alatt le is kopott, főleg ha tesivel kezdtünk. Nem volt nagy szám, anyukám tanárnő a suliban, mégse szólt rám érte.


Úgy sminkelni, hogy már tudatosan (mi áll jól, hogy sminkeljek úgy, hogy ne legyen gáz stb.) gimiben kezdtem el, nem tudom a pontos idejét, olyan 16-17 évesen. Ez alapozót és korrektort jelent, gimi vége felé pedig rúzst is.


Egyetemen így sminkelek: alapozó-korrektor-szempillaspirál-rúzs.

2016. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem már oviban volt egy rózsaszín telóm játék miatt, meg hogy anyuék tudjanak hívni ha van valami. Nagyon féltettek.:D Műköröm csak szalagavatón volt, de csak 2 db, mert az enyém letört. Egyébként hosszú körmöm már 12 éves koromban is volt, azóta is mindig hosszú, és géllakkal festem. Sminkelni 15 évesen kezdtem, de két véglet volt:vagy nagyon durva volt, vagy nem sminkeltem egyáltalán. Régen is voltak ilyenek. Anno nagyim mesélte, hogy ő is rúzsozta a száját, festette a körmét ha tudta mivel, ilyesmi.
2016. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ugye hogy nem normális ha egy 12 éves lány minden napját azzal kezdi hogy ki sminkeli magat fōleg alapózóval
2016. aug. 1. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!