Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit szólnátok/hogy reagálná...

Ti mit szólnátok/hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekelt az emberek reakciója,ezért is érdekel,hogy mit reagálnátok,ha egy 17-8 éves srácot látnátok akinek szürkére(őszre) festett hosszú haja van? Meg szólnátok vagy bámolnátok,akár megy a stílusához,akár nem?

2016. júl. 31. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy egyedi. :D Viszont így nem tudom eldönteni, hogy jól állna, vagy sem, látnom kéne. :D Meg nem szólnám semmi esetre sem, de tuti megbámulnám, mert fura és különleges. (vagy pont mert rosszul áll... ki tudja) :D

16/l

2016. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége biztos nem szólna meg mert nincs merszük hozzá és nem szokás (max. a cigánypudréknál). Valószínűleg megnézném ,ja de hát mit számít az? Az embereknek így is úgy is meg lesz rólad a véleménye ,hosszú vagy rövid szürke vagy barna hajjal ,tökmindegy. Valaki rád néz és azt mondja ez egy nyomorék ,valaki más meg azt gondolja ,tök király. De a többség valószínűleg a semleges határon belül marad. Ha nem bírod elviselni azt a pár extra tekintetet magadon ,akkor ne csináltass ilyen hajad. De én magamból kiindulva veled egykorú vagyok ennek ellenére sokszor ingben és nyakkendőben sőt öltönymellényben is járok. Kérdezte is egyszer egyik osztálytársam ,hogy miért vettem ezt föl? Mondom amiért te pólót vettél. Ezt szeretem ,ezt szoktam meg ,úgyhogy nem érdekel ki hogy reagál ,amíg azt emberhez méltóan teszi.
2016. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

El tudom viselni,mert a fültágító miatt is el tűröm,de ahhoz néha kapok egy jézusomot xD

Igazából nagyon kevés ember véleményére adok,de nagyon érdekel mégis hogy az emberek itt az országban mit gondolnak,mert nagyon sok a rossz indulatú ember

2016. júl. 31. 23:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hátúlról azt gondolnám, Jézusom ízléstelen öregasszony, szemből azt, hogy Gandalf itt van
2016. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl nagy a kontraszt, hogy egy fiatal srácnak őszes haja van, elég beteges. Bár szerintem a fültágító is marha ronda, egyszerűen nem értem a mondanivalóját. Pedig én is metál és hc zenéket hallgatok, de soha nem rondítanám el a testem ilyen durván, számomra ez nem önkifejezés, csak valamiféle feltűnési viszketettség, figyelemfelhívás. Az értékes emberek nem a külsejükkel tűnnek ki.
2016. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont ez az,utolsó,ezt akarom megmutatni sok embernek,hogy azok,akik mások,furcsák,vagy ijesztőek,kedvesek is tudnak lenni. Személy szerint mindenkinek próbálok jót tenni,akár saját káromra is,mert ettől jobban érzem magam,és el akarom tűntetni,vagy legalább csökkenteni ezt a sztereotípiát,hogy egyszer majd valaki azt mondja,hogy ismert egy ilyen embert aki teljesen normális volt. Szerintem ez nem feltűnési viszketekség,csak próbálkozás az elfogadtatással,még ha nem is nagy dolog. ”Sok kicsi sokra megy”
2016. júl. 31. 23:41
 7/7 anonim ***** válasza:
ezek a sztereotípiák, mint ami régen volt, hogy a tetovált emberek megjárták már a börtönt, meg a hosszú hajúak huligánok, már régen nincs szerintem, legfeljebb az öregekben. Aki ilyen külsőt választ magának, hogy festeti a haját, eltorzítja a fülét, telerakatja magát piercinggel az simán elmegy a te korodban. Viszont én magamon látom, hogy mennyivel másképp gondolkodtam 20 évesen és mennyivel másképp 35 évesen családosként, 2 gyerekkel, marha jó munkahellyel. Én örülök, hogy annak idején engem nem vitt el ilyen testátváltoztatós irányba ez a zenei irányzat, mert ma már nagyon bánnám. Ami 10-20 éve menő volt, az ma már egyenesen gáz, ezt gondold végig, amikor bármit is csinálsz magaddal, ami maradandó. Vannak életszakaszok, amiket maximumon élsz meg, de ezek változnak. Más vagy 10 évesen, más 20 évesen és megint csak más leszel 30-40 évesen. Én sokszor röhögök magamon, miket megcsináltam annak idején, amit ma már soha nem tennék, de akkor óriási volt. Ezzel nem az egyéniségedet adod fel és a hitelességed, hanem azt jelenti, hogy fejlődsz, tovább léptél. Akik 40 évesen is egyedülállóként járják a fesztiválokat, koncerteket, marha elveszett és magányos emberek ám, leragadtak a 20-as éveik elején és képtelenek tovább lépni. Nekem is rohadtul tetszenek a mai napig azok, akiknek igényes tetoválásaik vannak, de nagyon sok divat tetkóval is találkozom, ami ma már nagyon égő. Ha okos vagy, akkor nem csak 1-2 évre előre gondolkodsz, hanem hosszú távon. Ha eltorzítod a tested, nem fogod tudni visszacsinálni soha. Hány ilyen öreg hc-s arcot ismerek :) akármilyen értelmesek is, nincs komolyabb melójuk, mert ahogy meglátják őket, szóba sem állnak velük. Na innentől jön a lecsúszás, nincs meló, nincs pénz és ezzel jön minden. Én 50 évesen nem szeretnék albérletben lakni egyedül munka nélküliként és az emlékeimből élni.
2016. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!