Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi megengedheti hogy...

Egy férfi megengedheti hogy válogasson?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Miért? Ha a nők megtehetik, a férfiak miért ne?
2016. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gipsz Jakab #42 ***** válasza:
83%
Mert ha a ferfi valogat akkor altalaban egy himsoviniszta fallosz irrealis elvarasokkal, ha egy no valogat akkor meg igenyes es megvalogatja a partnereit.
2016. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól néz ki vagy feltud mutatni valami extrát, akkor igen. Ha átlagos, akkor is, maximum egyedül marad.
2016. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem olyan mint Quasimod és érdekesebb a személyisége mint egy darab kavics, akkor igen
2016. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Mert mi a búbánatos fenéért ne engedhetné meg magának? Nem vagyok egy hatalmas személyiség meg külsőre is átlagos vagyok, de így is volt, hogy én utasítottam vissza lány közeledését. Nem agyatlan dugógépek vagyunk, nekünk is lehetnek elképzeléseink meg elvárásaink, nem?
2016. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%

Attól függ. Ha Adonisz vagy egy gazdag fa.sz akkor igen.

Ha nem, kétlem.

2016. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!