Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen vagyok?...

Szerintetek milyen vagyok? Oszinten leirom a tulajdonsagaimat.

Figyelt kérdés
Okos, szorgalmas, tehetseges, jofej, baratsagos, segitokesz, preciz, hirtelengaragu, verekedos, lobbanekony, sertodekeny, vidam, vad, kedves, jofej

2016. aug. 2. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan vagy aki nem ismeri magát igazán... pár tulajdonság kizárja egymást a felsoroltakból. Okos alapból nem lehetsz mondjuk.
2016. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miert nem? Kituno tanulo vagyok, 3-masnal nincs rosszab jegyem.
2016. aug. 2. 15:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom, milyen vagy:


Okos, szorgalmas, tehetseges, jofej, baratsagos, segitokesz, preciz, hirtelengaragu, verekedos, lobbanekony, sertodekeny, vidam, vad, kedves, jofej



- persze nem tapasztalatból mondom. Csak úgy hallottam én is.

2016. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján szerintem te: fiatal, önbizalomhiányos, unott vagy, ha már ezt itt kellett megkérdezned. A "jofej" többször szerepel, ez nem tudom mire utal, vagy csak figyelmetlen is vagy. De inkább nem is folytatom, mert írtad, hogy sértődékeny vagy.
2016. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki precíz nem írja le kétszer ugyanazon tulajdonságát.
2016. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy embert egy élet alatt se könnyű megismerni -önmagát és mást is. Inkább közelebbi ismerősöket kérdezz.
2016. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utalok unatkozni. Veletlen irtam 2x mert siettem.
2016. aug. 2. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Jófej vagy - a négyzeten. És akkor szabad egy kicsit dolgozni a hibáidon - ez ugyanis a jófejség legfőbb ismérve. Leginkább a hirtelenharagú az, amin kiindulva a többi rossz is enyhülne (a vad, lobbanékony, sértődékeny vonások) Talán a klasszikus módszer: ha hirtelen haragos leszel, mielőtt bármit szólsz, teszel számolj el tízig magadban. Utána jobb lesz a reakciód, nyugalomban lehet értelmesen gondolkodni, a harag rossz tanácsadó.

Az önimseret nagyon fontos. A "ki vagyok én" kérdés, amely úgy 13 év körül felmerül, és amely végig kíséri az életünket nagyon fontos. Weöres Sándor, A teljesség felé írása segítő lehet, olvasd el:

[link]

Ki vagy te? a határtalan, mely fogantatásodkor a határok közt megjelent.

[link]


Maradj mindig barátságos és segítőkész, az nagyon jó.

2016. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsonak koszonom a kommentjet:))

Haat az a baj hogy nem tudok veszitenk igy 10 mpt se birok varni ugy felduhodok:/

2016. aug. 2. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:

majd megtanulod - fokozatosan! néhány keserű példán majd megérted, pont a hirtelenség miatt veszítesz igazán.

Ha sietek, lemaradok -írja a költő.


"sírva sírok, sírva sírok,

ha sietek lemaradok,

csodafiu-szarvas

hiába vagyok,

hiába vagyok."

[link]

-----------------------

"Edel sei der Mensch,

hilfreich und gut! "


Johann Wolfgang von Goethe

Nemes legyen az ember, segítőkész és jó.

2016. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!