Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélkeznek az emberek...

Csakegyvalaki/L kérdése:

Miért ítélkeznek az emberek külsőről?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy olyan "kérdést" az ask.fm oldalon, amiben az amúgy sem létező önbizalmam még kevesebb lett. Így hangzott: Külső:10/0 Belső:- Esély:Meg se kérdezd. Ez mind úgy, hogy én csak a válaszait lájkolgattam.

Imádom mikor valaki belém rúg.

Remélem érzitek az iróniát..

Ha sértegetni akarsz akkor kérlek ne most.



2016. aug. 2. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Te most komolyan egy olyan ember miatt vagy padlón, aki olyan hülye, hogy 0-val akar osztani? Szerintem engem már elsőben is agyonvert volna a matektanárom, ha valamire azt írtam volna, hogy 10/0...
2016. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan **** akik azt élvezik, ha bele rúghatnak másokba. Ne foglalkozz vele. ;)
2016. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nézd, ha te olyan nicknevet választasz magadnak, hogy "csakegyvalaki", akkor azt közvetíted a világ felé, hogy igazából senki vagy, nem is vársz mást, mint hogy tömegarcnak nézzenek, nincs benned semmi érdekes. aztán meg csodálkozol, hogy így is tesznek az emberek. Gondolom, az élet minden területén ilyen vagy, mintha céltáblával a nyakadban járkálnál. Az ilyen emberekbe egyszerű belerúgni.
2016. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki a közösségi médiából és megspórolsz magadnak egy csomó ilyet.
2016. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj magadról képet feltölteni. Ez nem személyi igazolvány.

Én pl. macskákat szoktam feltölteni profilképnek ilyen oldalakra, mert egyszerűen odavagyok értük.

2016. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok ember rosszindulatú, ezért. Te meg ilyen hülyeség miatt ne légy szomorú!

Inkább küldted volna el valamerre, osztottad volna ki a nyomit, minthogy ezen fennakadj és bánkódj.. Biztos nem vagy csúnya lány.

2016. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Visszaírhatsz neki így utólag is egy idézetet, ami így szól:

"Aki mást megaláz, az maga is alávaló."


Ütni fog, mint a vodka+aszpirin. :D ;)

2016. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!