Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez meg milyen viselkedés? :D

Ez meg milyen viselkedés? :D

Figyelt kérdés

Nektek is volt már olyan, hogy valaki megadta nektek a Facebook-linkjét, mondván jelöljétek majd be, aztán lelépett az oldalról és nem beszéltetek többet? :D

Ez milyen húzás már? Komolyan vannak, akik így gyűjtik az ismerőseiket?

Nekem volt, de nem jelöltem még be. Nem is beszélünk sehol, mert nem válaszol. Tiszta röhej.



2016. aug. 3. 23:03
 1/2 zombienyul ***** válasza:
100%

Az egész fészbuk like és ismerős gyűjtés röhej.. :D

Engem azzal akasztanak ki, mikor egy nap 6-7x elküldik a profilképüket, hogy likeoljam, még olyanok is akik nem az ismerőseim xDD


Mintha az életük függne tőle.. :D

2016. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Dettó d van 1 ismerősöm akivel 4 mondatot beszéltem életemben, de abból 2 az volt h facebookon írt h likeoljam a profilját. Megkérdeztem miért jó... semmi válasz :D a facebook a külföldi ismikkel való kapcsolattartásra jó, azon kívül adom hulyeség.
2016. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!