Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekek mi volt az az esemény,...

Nekek mi volt az az esemény, zene, film vagy könyv, ami megvaltoztatta az életeteket, világról alkotott képeteket, élet szemléleteteket?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Stalker
2016. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A film vagy a játék ( egyiket sem láttam, csak rákerestem neten és ezeket dobta ki )?

Illetve hogyan változtatott meg?

Ha nyilvánosan nem szeretnéd megosztani, kérlek legalább privátban írd le.

2016. aug. 5. 23:23
 3/6 Blade Bone ***** válasza:
A nagybetűs élet, amióta dolgozom, azóta látom hogy milyen trehány egy országban élek. Nem mintha ha máshol annyival jobb lenne, de én nem máshol vagyok. :/
2016. aug. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A "jövő kezdete" c. film és a "Dokik", "Doki" sorozat.
2016. aug. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alcyon plejádok (nem tudom hallottál-e róla, a neten találhatók a videók, és weboldaluk is van)
2016. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rém hangosan és irtó közel c. film. Ez segített megismerni a betegségemet, melyről azóta orvosi papírom is van, s mely számtalan ,addig megválaszolatlan kérdést körvonalazott.
2016. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!