Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érjem el azt, hogy ne...

Hogyan érjem el azt, hogy ne ezek az élvezetek hajtsanak? Egyáltalán mibe keveredtem? (érdekes story) 23f

Figyelt kérdés

Soha nem voltam egy "átlagos" viselkedésű ember tényleg olyan dolgok történtek meg velem amik simán bele illenének egy filmben. Na a gimiben kezdődött az egész drogot árultam,drogoztam,bandákba keveredtem,k**am 4,5 évig ez ment kb nagyon nehezzen leszoktam, és kiszáltam. kb 1 év teljes nyugalom hitgyülekezet ilyesmi (nem vicc). És itt vagyunk a jelenben 3 hónap leforgása alatt teljesen azt érzem , hogy kifordultam magamból sőt olyan dolgok történnek velem amik ilyen nagyon furcsa gyomor nyugtalanságot okoznak..azt sem tudom mivan itt a történet: Van egy munkahelyem teljesen átlagosnak tünő hely a haverom a főnököm (tiszta álom)?!-nak tűnik furcsán szabadon viselkedhetek még a munkahelyemen is. Na de néha a főnökeimmel is teljesen megvadulunk sőt néha azt érzem, hogy valami maffia csoportban vagyok néha...elmegyünk inni ilyesmi de még fizetnem sem kell a legdrágább piákért a ,csajok is jönnek mint az állat szexre mindenhétvégén lenne más nő éppen, hogy csak drog nincs bár az is lehetne...néha szétverünk mindenkit, mert az esik jól egy szórakozó helyen huu..szóval nem tudom mivan, és senki nem volt hasonló helyzetben ,hogy elmesélje , hogy most mi is van egyáltalán. Van lehetőségem párkapcsolatokra, de egész egyszerűen nem megy bevagyok stresszelve , és nem tudom az okát dugni is csak úgy tudok hogy beveszek egy kamagrát nem tudom elereszteni magam utánna megy is , de igazán nem okoz valós élvezeteket mégis megyek ezek az élvezetek után, de olyan az egész mint egy illuzió:/ Néha szó szerint bűnösnek érzem magam. Dührohamaim is vannak múltkor is szétvertem valakit DE FOGALMAM SINCS MIÉRT vannak ezek a dolgok. Miért vagyok nyugtalan amikor alapból nem vagyok ilyen?? Hogyan lehet valós élvezeteket találni az életben?? MIÉRT NEM TUDOK értékelni semmit?

mi az a jó közérzet mi kell hozzá???

A történet nem kamu...szóval az írjon aki bármi tippet is tudna adni a szüleimnek egyáltalán nem merek beszélni ezekről a dolgokról, mert tudom hogy megszakadna a szívük,hogy milyen hülye vagyok de komolyan...


köszönöm a válaszokat!


2016. aug. 8. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Öcsém ez jó durva:D


valszeg nem vagy ronda, és ezért könnyü a csajozás, den egy normális kapcsolhoz meg már kevés vagy, mert mindig kell valami amitöl feloldodsz.

Mi lenne ha valami sportban vagy ilyenben vezetned le a feszültséged?!


Én a te helyedben elmennénk egy körbe ahol az ilyenet meg lehet dumaláni, érted pl ahol sok az ahlkol leszokásra vágyó emberek.

2016. aug. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!