Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem lenne unszimpatikus...

Csak nekem lenne unszimpatikus egy ilyen ember?

Figyelt kérdés
Máma éppen sétáltam a városban a barátnőmmel , mentünk shoppingolni amikor meglàttunk egy pasit . Hát valami rohadt ijesztő volt számomra , 2 méter magas , derékig érő raszta haj , kereszt fülbevaló mind a kettő fülében sötét fekete napszemüveg . Meglátta hogy nézzük levette a napszemüveg ét , és kidüllett sötét szemekkel nézett rám. Utána rám mosolygott, és rájöttem hogy nem minden a külső . De azért ilyesztő volt.

2016. aug. 9. 01:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ez a "máma" sokkal "ilyesztőbb".
2016. aug. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Unszimpi még nem biztos, hogy lenne, de az, hogy fura, az igen.
2016. aug. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Számomra a magas ember legfeljebb akkor ijesztő, ha fölém tornyosul. De sem a raszta haj, sem a fülbevaló nem rémít meg. A sötét szemeket pedig általában szebbnek találom, mint a világosakat (nekem világos szemem van).

Persze bármilyen színű szem lehet nyugtalanító pillantású. De ez a pasas végül rátok mosolygott kedvesen, amitől fel is oldódtál, így biztos nem ijedtem volna meg tőle.

2016. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a helyesírásod ijesztő inkább. Amúgy meg elég felszínes vagy, picinyem. Ki tudja, lehet, hogy ez az ember lenne életed párja. Ne ítélj a külső alapján soha.
2016. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Máma? Hová valósi vagy? Viéken laksz, gondolom...
2016. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

A bátyámnak hosszú haja van és baromi magas, szóval nekem nem unszimpatikus egy ilyen ember :D

Amúgy meg miért is ítélsz külső alapján?...

2016. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

az ilyen embereket soha nem értem.


extrém a külsejük, hangsúlyozzák a kívülállásukat ezzel, és meg vannak sértődve, ha az emberek megbámulják őket.

2016. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen vidéki vagyok,és ? Te még gondolom egy pesti valami ,persze tudom , pesten mindenki túlokos idióta. Akárcsak te
2016. aug. 9. 13:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is vidéki vagyok, de nem használom a máma illetve a shoppingolni szavakat! Láttod ilyen az amikor tök ismeretlenül valakit butának néznek.. Gondolom neked sem esik jól. Szóval érdemes lenne megtanulni előbb megismerni majd utána véleményt nyilvánítani dolgot.
2016. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Máma es shopping egy mondatban :D azert nevett mert biztos a kulsod is ilyen magasroptu mint a szokincsed :D
2016. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!