Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhatároztam, hogy boldog...

Elhatároztam, hogy boldog leszek, de így hogyan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Régóta küszködöm túlsúllyal, ami mára már megszűnt, legalábbis a mérleg szerint. 165 cm vagyok, 80 kg voltam két éve, most 54 kg vagyok. Nagyon sokat sportolok, és egészségesen is étkezem. Miindenki szerint regeteget karcsúsodtam ezen a nyáron is, és én is így érzem. Viszont genetikailag nem vagyok az a vékony alkat, és a sport is izmosabbá tett. Még mindig nem érzem jól magam a bőrömben, főleg a lábaim és a széles csípőm miatt. Egyiken sem zsír van, hanem izom. Formálom is rendszeresen mindenemet, látom is a változást, és ennek örülnöm kéne, mégsem tudok. Egyszerűen vastagnak látom magam ruhában. Nadrágban észre sem lehet venni, hogy izmos vagyok, szerintem simán ducinak néznek. Elhatároztam, hogy nem fog érdekelni, boldog leszek, mert én magam tudom, hogy ezért edzek a kondiban is és a focipályán is. (lány vagyok). Ez az elhatározás egészen addig tart, amíg a csapattársammal (aki a legjobb barátnőm is) el nem megyünk valahová, és ott mindenki őt meg nem bámulja. Ez viszonylag nem zavr, mert a pasik, akik őt megbámulják, nekem nem az eseteim. Ami zavar, az az, hogy ő valamivel nagyobb súllyal rendelkezik, egyátalán nem táplálkozik egészségesen, rengeteg gyorskaját eszik, de neki más az alkata. Neki egyszerűen nem látszik meg, ha meg is látszik, akkor szépen oszlik el a testén. (Mielőtt bárki rám támad, erről vele is szoktam beszélni, őszintén megmondom neki is, ha irigykedem rá, vagy valami) Ez az, ami zavar. Hogy hiába vagyok rendben a számok szerint, hiába teszek meg mindent, hogy formás legyek (a családban mindenkinek akkora lába van, mint egy ház, széles csípő stb., és nagyon sok sajnos a túlsúlyos) nem érzem azt, hogy én valaha bárkinek is bejönnék. Nem érzem azt, hogy bárkinek is tetszhetnék, és nem tudok ez ellen semmit tenni, a lábam már nem lesz kisebb, a csípőm se vékonyabb, és ez nagyon gátol ismerkedésben is. Az engem körülvevő emberek keresztülnéznek rajtam. Mindenki azt mondja, hogy megtalálom azt a személyt, akinek így leszek tökéletes, de egyszerűen én ezt nem bírom elhinni. Nem hiszek benne, hogy bárkinek is én lennék majd az az egy.

2016. aug. 9. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

attól, mert széles a csípőd simán lehetsz vonzó...és elmondod neked ilyen akaraterővel és ezekkel a dolgokkal a hátad mögött simán lehetsz egy kapcsolatban 10/10, olyan akire elég gyorsan rámondja a párja, hogy "feleségül akarom venni"...VISZONT! az önbizalom hiány, ha nem mered a tested megmutatni, ha nem mersz ellazulni szex közben.....na az keresztül húzhatja az egészet :S

itt szerintem nem testben lesz a baj hanem fejben, de ott is ezzel a részével!

Azért basszus 80-ról 54-re lementél, van akarat erőd, kitartásod! teszel azért amit szeretnél elérni...

Simán lehetsz sok férfi álma, ha kicsit összeszeded magad...az a baj a hogyant neked kellene megtudnod, mert te tudod mitől lenne jobb a hangulatod...


23F

2016. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kulsoddel van baj, valoszinuleg sosem azzal volt. Nezd meg hany tulsullyos lanynak van boldog parkapcsolata. Ha te nem hiszel benne hogy barkinek tetszenel az meglatszik rajtad. A testbeszeden, tekinteteden, mozgasodon, hangodbol.


Valoszinuleg a fejedben van a problema.

2016. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Sokan mondják, hogy a magabiztosság a kulcs. Csak az évek alatt eddig ezt pont olyan lányoktól/nőktől hallottam, akik tényleg tökéletesek voltak, így mindig úgy voltam vele, hogy "nekik könnyű magabiztosnak lenni ilyen külsővel". Megpróbálom magam jobban érezni a bőrömben, és elfogadni a testfelépítésem, aztán hadd szóljon. Köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. aug. 9. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:

ugye tudod, hogy a "tökéletes" az nézőpont kérdése?

pl nekem a nagyon kedves belső és a dundi alak a "tökéletes"

legjobb barátomnak a vékony fiús lányok tetszenek vagány belsővel...

majd megtalálod azt akinek te vagy a tökéletes :P


23F

2016. aug. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!