Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol tudnám kideríteni?

Hol tudnám kideríteni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és egész életemben mindig fél embernek érzem magam és gyerekkoromban is olyan érzésem volt mintha hiányozna valami vagy valaki évek óta úgy érzem mintha lenne egy ikertestvérem akit anyámék eltitkolnak vagy őt örökbe adták vagy meghalt szüléskor. Hol tudnám kideríteni hogy születésemkor egyedül születtem meg vagy ténylegesen jól érzem van egy eltitkolt ikertestvérem akiről anyumék hallgatnak?

2016. aug. 9. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hellinger-féle családállításon.

A neten találsz ilyen foglalkozást.

De kineziológus is kiteszteli vagy SVT-terapeuta.

2016. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Abban a kórházban ahol meg születtem nem adnak ki adatott nekem hogy egyedül születtem-e meg?
2016. aug. 9. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
De, adnak ki. Nálunk 4000 Ft-ért keresik ki, ha a születési percre vagy kiváncsi asztrológiai okból, gondolom, ugyanazon a lapon szerepel ez is.
2016. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szuper!

És Miskolcon hol tudom beszerezni?

2016. aug. 11. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!