Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éjjel miért őszintébbek az...

Éjjel miért őszintébbek az emberek?

Figyelt kérdés
Éjjel mièrt vagyunk nyiltabbak? Olyankor mièrt mondunk el olyan dolgokat amiket nappal nem igazán mondanánk?:)

2016. aug. 9. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy a fáradtság olyasmi "tünetekkel" jár mint a részegség, emiatt nyitottabbak vagyunk este és álmosabban :)
2016. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Isznak, szomorúak, fáradtak, nem volt jó a vacsora, elromlott a tv, megkukult a szerelmük a chaten, nem találják a latex kezeslábasukat és a lovaglócsizmát, huhog egy bagoly és félnek tőle meg ilyenek...
2016. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nappal sok a háttér zaj, és a napfény.


Este csend van, letisztulnak az érzések és gondolatok kifinomulnak az érzékek. Egyszerűen este nyugi van. :)

2016. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Mindenki be van b @szva.
2016. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A hazugság megerőltető tevékenység a test számára, éjjel egyszerűen spórolsz az energiával, mert általában már kevés van + fáradtság miatt hamarabb túl akarsz esni a dolgokon, nem gondolkodol 5 percet a válasz megírásán.
2016. aug. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg így van, kérdező. :D Meg perverzebbek is vagyunk éjjel, mikor másnap reggel visszaolvasom az egyik lánnyal történő beszélgetést, néhol csak nézek egy nagyot, hogy ez én lettem volna? :D Az első válaszoló kommentje fedi a legjobban a valóságot. :D
2016. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem napokon keresztül megy, és utána jövök rá, hogy ó te magasságos, tiszta beteg amiket írtam... De van, hogy a csaj meg pont ezt élvezi és amikor kezdek normális lenni, akkor megunja...
2016. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D minden világos :D
2016. aug. 10. 11:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Estére már mindenki iszik és ittasan szókimondóbbak.
2016. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyitottság=szabadosság
2016. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!