Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok, amiken változtatnom...

Mik azok, amiken változtatnom kéne?

Figyelt kérdés

Most lehet hogy ez hosszú lesz és előre is bocsi, de csak így tudom elmondani a dolgokat.


Szóval egy nemsokára 19 éves fiú vagyok (mármint holnap van a szülinapom :D), a legtöbbször szeretek társaságban lenni, bár nincs túl sok barátom.

Sokak szerint kedves vagyok, idegesítő szokásom, hogy aki nagyon közel áll hozzám azt megölelem. Apropó. Sok rossz dolgon mentem keresztül, amikről csak nagyon kevesen tudnak. Ezeket a rossz dolgokat részben a szüleim okozták. Sajnos a bizalmi kapcsolatunk emiatt nem jött létre, de most már sokkal de sokkal jobb a kapcsolatunk egymással, mint amilyen eddig volt. Bár szüleim nagyon sokat veszekednek egymás között, de ez mostanra csökkent. Viszont még mindig úgy látom, hogy jobb lenne, ha apám nem lenne, mert ha valakit, akkor őt pláne nem érdeklik a problémáim, soha nem volt ott mellettem lelkileg, sőt mindent csak rosszabbá tett. Anya is sokszor bántott lelkileg, szerencsére vele azért jobb a kapcsolatom most már, mert már tudom, hogy szeret. Ebből csak azt akartam kihozni, hogy emiatt alakult ki a szorongásom és a félénkségem. Mindig irigyeltem azokat az embereket, akiknek boldog gyerekkoruk volt. Hát nekem nem volt. Már 11 éves koromban pszichológushoz jártam, de nem sokat segített. Egyedül csak magamnak köszönhetem, hogy most ott tartok ahol. Akárki akármit mond, minden fejben dől el.


Szóval szeretek nyelveket tanulni, angolból múlt hónapban voltam nyelvvizsgázni, németből már megvan :-)) és majd oroszul szeretnék tanulni. Bár sokan mondták, hogy a latin nyelveknek sokkal több értelme lenne, de a franciától kiráz a hideg, a spanyol ronda és egyedül az olasz az, ami tetszik, de egyelőre oroszul szeretnék tanulni.

A lényeg, hogy annyi helyről kiutáltak.. Nem értem, hogy miért. Én mindig normális vagyok az emberekkel és ők mégsem fogadnak be. Volt, hogy a magasságom is viccet csináltak (180 cm felett vagyok).

Művészlélek vagyok (legalábbis azt állítják), tanáraim közül páran mondták, hogy én egy megbízható, értelmes és különleges ember vagyok.

Imádom az állatokat, jómagamnak van egy kutyám és esküszöm neki néha több érzése van, miny egy embernek. Eléggé rossznak éreztem az egyik vizsgámat, le voltam hangolva miatta, de ő odajött, megnyalta a kezem és leült mellém és addig el nem ment amig meg nem simogattam.

Szabadidőmben videójátékozok, rajzolok, fimeket nézek (mostanra valahogy egyre több mesefilmet nézek :D) és úszni járok.

Ja igen rossz tulajdonságok.

Néha túlbuzgó vagyok és ha Humor Herold kedvemben vagyok, akkor mindenféle hülyeségről beszélek. Talán túl zárkózott is vagyok és sokszor szeretek csak úgy egyedül lenni és ha valski zavar, akkor bunkó vagyok.


Hát röviden..vagyis hosszan :D ennyi lenne. Tudom, hogy a zárkózottáhomon változtatno kéne, de esetleg van még valami szemetszúróan rossz dolog?


2016. aug. 10. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikusnak tűnsz így ahogy vagy. Nincs olyan, hogy tökéletes ember, mindenkinek vannak pillanatai. Amiket leírtál rossz tulajdonságnak, azokat én túlzásnak tartom annak nevezni. A lényeg, hogy szerintem nem kell változtatnod, csak érezd jól magad a bőrödben, ne akard kontrollálni magad. Valószínű még olyan társaságokba kerültél, akikkel nem illetettek össze. Elég nevetségesnek tartom azt hogy valakit a magassága miatt csúfolnak, főleg hogy a 180 + az teljesen átlagos egy férfinak, sőt előnyös.

A lényeg, hogy a leírtak alapján én egy értékes embernek tartalak és szerintem keresném a társaságod. :)

2016. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!