Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, ha nagyon sokat hazudok?

Az baj, ha nagyon sokat hazudok?

Figyelt kérdés

Szeretek hazudni. Bár nem is inkább így fogalmaznék, hanem szeretek mesélni. Sztorikat kiszínezni, de nem túlságosan, csak, hogy egy-egy momentum tetsszen a hallgatóságnak.


Szeretem megtéveszteni a többi embert, sokat ironizálok, és figyelem, hogy kinek esik le.


Ez nagyon gyerekes? 20/F



2016. aug. 10. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen
2016. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor rossz ha lebuksz,de mivel más embert nem károsítasz vele,ezért élvezd nyugodtan :)
2016. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen az. :) Az irónia, ha jól használod, a hallgatóságodnak is tetszhet. De szerintem kerüld a meredek túlzásokat, vagy a hazudozást, mert úgy is kiderül, és onnantól komolytalannak fognak tartani. A szavaidnak nem lesz hitele.
2016. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kilóg a lóláb, akkor egyrészt ciki, másrészt meg nem fognak komolyan venni utána. Nekem van egy rettentő hazudós ismerősöm, semmit nem hiszek el neki, azt se, amikor véletlenül igazat mond. Tudod, a pásztorfiú, aki farkast kiáltott...
2016. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszer téged is átvágnak, de lehet, hogy nagyon, és akkor te is megszívod. De ne így tanuld már meg a károdon, hogy kamuzni nem jó. Képzeld magad a másik helyébe, te örülnél, hogyha másvalaki becsapna téged? Hát a karma az olyan, hogy kiegyenlítődésre törekszik, és lehet tanulni általa, szóval hogyha te fenékbe rúgsz egyszer valakit, akkor valaki majd egyszer téged is fenékbe fog rúgni, hogy megtanuld, hogy az rossz, és soha többé ne csináld. Meg még eszembe jutott, ez most csak kicsit kapcsolódik ide, van valami olyan mese, hogy valami kisállat, úgy emlékszem, hogy kakas, folyton farkast kiált, de mindig csak szórakozásból, és a süni meg mindig megy megmenteni, és akkor egyszercsak tényleg jön a farkas, és gondolja a süni, hogy biztos megint kamuzik, annyiszor átvert már ezzel, és akkor a kakas meg megszívta, mert a süni már nem vette komolyan.
2016. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos egyébként, hogy el kell nyomnod magadban a késztetést, ha nagyon jó vagy benne, élénk a fantáziával rendelkezel, akár még írásra is adhatod a fejed, blogban, könyvben akárhol .. ott aztán nem kell vissza fognod magad kedvedre színesíthetsz a történeteken, és még talán profitálhatsz is belőle. :)
2016. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem égbekiáltó lehetetlenségekről beszélek.

Csak egy kis csúsztatás itt, egy kis ferdítés ott, és máris milyen könnyen mennek a dolgok :DDDDDDDD


Pl. Én csak szívni szoktam, de mivel sok embernek ez nem jön be, lecserélem a sztoriban irrrrdatlan pálinkázásra, és máris gördülékenyen mehet a sztori.


Aztán pedig megdicsérem magamat, hogy milyen jól bírom a páleszt. Inni kéne még..de egyébként haveromnál lehet van egy kis okosság, kipróbáljuk?

2016. aug. 10. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak tudod, ha a munkaadóddal, vagy a csajoddal játszod el - márpedig megteszed, mert erről nem lehet hipphopp leszokni -, akkor többet veszthetsz, mint egy kis népszerűség.
2016. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MZ.per.X ***** válasza:

Az emberek 90%-a ki szokta színezni a sztorijait.


Én mondjuk általában próbálom úgy előadni ahogy történt, de társaságban már többször megkaptam hogy unalmas vagyok, és volt hogy konkrétan azt ajánlották színezzem ki a történeteimet.

2016. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!