Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam ilyen szarul?

Miért érzem magam ilyen szarul?

Figyelt kérdés

Tegnap meghallgattam a Jonestowni(Népek Temploma) 900 ember öngyilkosságán/gyilkosságán készűlt FBI hangfelvételt, ahogy Jones folyamatosan beszél, miközbe a cián okozta kínok között halnak meg folyamatosan a gyerekek/csecsemők, meg könyörögnek a szüleiknek, hogy nem akarnak meghalni, de a szüleik mégis a szájukbanyomják a ciános üdítőt és lenyeletik velük miközbe sírnak és üvöltenek, hogy nem akar meghalni.


Nem tudok normálisan gondolkodni azóta, ez elfog múlni ugye? De mégis miért érint meg ennyire, 1978-ban történt, olyan rég volt, nem is éltem még akkor javában.


Láttam már ISIS kivégző videókat és ilyen hasonló audió felvételeket, de mégis ez volt az első ami így kikészített... miért érintett ez meg, ha a többi nem?



2016. aug. 11. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hàny éves vagy.? Engem egy darabig érdekelt a 2. Világháború folyamatosan néztem holokauszt videókat, es annyira depresszios lettem tole par napig hogy hihetetlen :D pedig mas videokra egyaltalan nem lettem az meg ha a kisbabat feldaraboljak akkor sem. Mindenki mastol keszul ki. Neked most ez tul sok volt. Probalj kicsit masra gondolni elfoglalni magad egy ido utan elmulik:)
2016. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne nézzél ilyeneket. Jó ha erről is tudsz, de örömforrást okozó dolgokkal foglalkozz inkább.
2016. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!