Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a szép...

Miért van az, hogy a szép nőnek 1000 udvarlóból senki sem megfelelő? Tartogatja magát a gazdagoknak? Kiben van hiba? 1000 férfi vagy az 1 szép nő? Mi van a nőkkel manapság?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 14:48
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Tagadhatjuk a fájdalmas igazságot de egyre több nő van a levegőben mint egy klikk. Mert mást nem jelent a férfinépnek .

Ebben semmi jó nincs. Mit szól ehhez a felső tízezer?

2016. aug. 12. 14:51
 2/31 elwera ***** válasza:
54%

A nő azzal barátkozik akinek jelent valamit.


Ha érezteted vele hogy ő nem fontos neked annyira, hogy neked mindegy melyik nővel vagy, akkor otthagy téged a fenébe és te se jelentesz a számára semmit a továbbiakban.

2016. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Mert selejt vagy, ezt megírták már neked sokan itt:)
2016. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

Abból az ezerből kb 10 az aki vállalható és ott is vannak bakik. A szép embereket mindenki szereti és vágynak egy ilyen párra. Forditva is igaz. Ha van valahol egy tradicionálisan jóképű férfi akkor a körülötte levő nök igy vagy úgy de probálkozni fognak.


Én csak egy átlag nő vagyok de néha csak nevetni tudok kínomban, hogy egyes férfiak mit gondolnak. Pl utálom a dohányzást nem akarok ilyen párt és áll mellettem a pasas, szívja a cigit és fel-le esküszik, hogy miattam abbahagyná ha randiznék vele. Közben meg arra sem képes, hogy a buszmegállóban mellettem állva ne gyújtson rá.

2016. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Te vagy Ruhellem a noket! felhasznalo?
2016. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Ki kíváncsi rád, gáz vagy :(
2016. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

5#

Nem, ő Flawes, aki a kommunistás, bombanős kérdéseket is írja. A Rühellem a nőket csak privát üzenetekben kampányol, ez az idióta pedig nyíltan is vállalja az aberrált nézeteit.

2016. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..


Gondolom ezt is te írtad ki:D



Üdv

Egy szép nő

2016. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
Mert megtehetik. Nagyok az igényeik és nem érik be kevesebbel.
2016. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
2016. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!