Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szokatlan és fura?

Nagyon szokatlan és fura?

Figyelt kérdés
Teháát nagyon érdekes alkatom van. Mintha 2 embert egybevágtak volna, mivel a felső testem olyan mint egy 40 kilós lányé, de a csípőmtől lefelé meg egy kicsit molettebb vagyok. Mondjuk úgy hogy akkora hátsófertályom van mint egy néger nőcinek, ezzel önmagában nincs gond deee hozzá vaskos combom is van és így elég erőteljes az összkép. Az meg még hozzá tesz egyet a furcsasághoz hogy lapos hasam van, kis mellekkel :D Nekem ijesztő néha ezt így látni, mintha valami groteszk félember lennék :D 17/L

2016. aug. 12. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, a combjaim sokkal nagyobbak mint a felsőtestemen bármi. Ez nem ciki, sőt szép is ha kicsit teltebb combjaid vannak, viszont az nem jó ha lötyög. Erősíts rá azt ajánlom, rendszeres futás/lépcsőzés meghozza a gyümölcsét!
2016. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Blade Bone ***** válasza:
Mutta
2016. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Mutasd meg.
2016. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

ennyire izmos nem vagyok de alkatra teljesen ilyen vagyok, talán kicsit nagyobb combokkal :/

2016. aug. 12. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz egyáltalán, sportos alkatod van :)
2016. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Blade Bone ***** válasza:
Ez még szerintem nem olyan durva, még ha kicsit nagyobb combjaid is vannak akkor sem. Kicsit tényleg erősíts, hogy szép, feszes legyen a bőröd, mert az úgy azért jóó. :)
2016. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szokatlan és fura. Naponta látok pár ilyen alkatú lányt.
2016. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!