Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Berki Krisztián tulajdonképpen...

Berki Krisztián tulajdonképpen, hogy lett ennyire sikeres?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=hAmJnZ_2Hgk

Biztosan nem médiacirkusz ez az egész, hiszen akkor nem lenne Bentley-je, Maseratija stb. Ennek az embernek egyáltalán milyen felsőfokú végzettsége van? Ha jól tudom, valami sportmenedzseres szakot tanult, de nem tudom mi igaz belőle. Viszont kétségtelen, hogy nagyon életrevaló és sikeres. Most tőle teljesen elvonatkoztatva. Ha most 21 évesen informatikus hallgatóként szeretnék egy pénzzel teli sikeres karriert felépíteni, szerintetek mivel kellene kezdenem? Milyen lépéseket kellene megtennem elsőként? A szakmámban vagy esetleg azon kívül. Szép és jó, hogy lehet ilyen-olyan sikertörténetekről olvasni, de sokszor belegondolok, hogy olyan jó lenne egy qrva gazdag és sikeres mentor, aki a rövid- és középtávon segítene, megmondaná, hogy mibe kellene belekezdenem, kapcsolatokat alakítana ki nekem és szépen egyengetné a karrieremet. Ti nem vágynátok erre? Esetleg van köztetek olyan ember, aki szoros kapcsolatban van ilyen jellegű személlyel és a segítségével vált sikeres emberré?



2016. aug. 12. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Arra nem vágyom, ami őt körülveszi. Hogy nincs olyan nap, hogy ne lenne valamelyik újságban címlapon. Viszont az tény, hogy nem fáj a feje amiatt, hogy miből fizeti be a számláit, sem a lába és a gerince a 12 órás talpalás után.


szóval a pénzét irigylem, a többit nem.


alkalmazotti létből biztos nem lehet ilyen, sőt ehhez közeli színvonalú életet sem fenntartani, lehetsz te akármilyen felső vezetői pozícióban.


szóval saját vállalkozásban kell gondolkodni. Írni egy appot, ami majd a nagyok megvásárolnak jó pár millió euróért, csinálni egy honlapot amit szintén beolvaszt egy multicég, stb, stb,stb.


nekem is kellene egy ilyen mentor, de ne kérjen érte pénzt mert nem tudom megfizetni...

2016. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem lehetsz valami okos, ha informatikusként Berki-féle életpályára vágysz :) Informatikusként nagyon jól lehet érvényesülni a szakmádban, még itthon is, pláne külföldön. Keresd a szakmabeliek társaságát.

Másrészt a Berki, saját bevallása szerint is szponzori támogatásokból él, na néhány év múlva, amikor a kutya nem lesz kíváncsi rá, akkor nem lesz semmilyen szponzora, aki finanszírozza neki a luxust. És tegyük fel, hogy van 100 milliója a bankban, azt ezzel az életmóddal 2 hónap alatt el lehet költeni. Szóval én nem irigykednék rá, anyagiak miatt sem és életmód tekintetében sem, az ország 80%-a utálja, én egyébként nem, engem szórakoztat, hogy mekkora bunkó.

2016. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ott van mögötte a szponzor, sok dolgot csak kipróbálás szintjén kap meg 1-2 hétig (mint ahogy más népszerű emberek mögött is ott van), de nem kell félteni. A műsoraiért, szerepléseiért (pl édes élet) nem bruttó 800Ft-ot fizetnek neki óránként. Azt se lehet mondani, hogy nem élvezi a felhajtást ami körülötte megy.
2016. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
oké hogy szereti ha vele foglalkoznak, tv-ben szerepelni, de ha annyira tel van pénzel, miért vállal el minden szereplést ahol csak hülyét csinál magából?
2016. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 te te te ***** válasza:
melyikre go dolsz? mert az eggyikaz egy olimoppiai bajnok, a masikat pedig behivtoke yg beszelgetos soba, hogy huha teged ugyan gy hivnak, milyen igy az elet, es rogotn hires lett..
2018. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked ez a siker amit ez a Berki szenny mutat magából az instán meg a tévében???? Ez komoly??? Eszedbe nem jutott még, hogy az egész egy médihack?! Hogy semmi mást nem csinál csak triggereli az embereket, hogy legyen nézettsége és a reklámokból él? Egy poszt 500.000 Ft+áfa és vannak cégek akik ki is fizetik! Döbbenet. Bár most a büntetőfékezése után ez a tarifa már lehet csökkent a felére.

Neked tényleg imponál ez a gusztustalan ogre viselkedés meg a sok kamu poszt, tele hülyeségekkel? Berki egy olyan világot állít be magáról ami nem létezik! Egy dolog biztos, hogy egy gyökér. Sajnos volt szerencsém hozzá személyesen is, láttam, hallottam hogy milyenek Mazsival együtt. Jó érzésű ember gyomra forog attól a stílustól.

2021. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!