Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan majdnem minden...

Miért olyan majdnem minden 15-16-17 éves gyerek, amelyik csak a gép előtt ül?

Figyelt kérdés
Egész nap csak játszanak, sosem mozdulnak ki. Ha elhívom őket, csak azzal ráznak le, hogy el kell érni a 60-as szintet a WOW-ban, facebookozni kell, stb. A parkok, könyvtárak, szórakozó helyek üresek, vagy csak a bunkók járnak oda (romák főleg). Ki szeretnék mozdulni néha csak úgy a haverokkal és egész nyáron képtelen voltam erre. Új embereket se láttam az utcán még más városokban is körbenéztem, de semmi. Tényleg ez az új generáció?

2016. aug. 14. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

lusták

ez az életük

2016. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ez a generáció, lehet bőgni és fikázni őket, hátha így változnak.
2016. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 eznemlényeges ***** válasza:
Én miden másnap találkozok a haverokkal és sütögetünk, most is ma találtunk egy barlangot, csak én mertem bemászni és bokától nyakig szutykos voltam mint állat. Szóval nem mindenki ilyen, én is szoktam gépezni, de ha valaki elhív, akkor megyek és kész.
2016. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majdnem minden tinédzser? Azért sok kivétel van. Engem nem igazán hívnak sehová, kevés barátom van, velük is ritkábban beszélek nyáron. Kicsit otthonülős lány vagyok, suliidőben viszont több programom van. Az ismerőseim között nincs olyan - szerencsére - aki betegesen játékfüggő lenne.
2016. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
MOSTMÁ VAN POKEMONGÓ senki se fog bent ülni.
2016. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!