Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnék ennyire...

Miért szeretnék ennyire elmebetegekkel foglalkozni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék pszichiáter lenni.

Nagyon bejönnek az ilyen Joker féle beteg pasik.

Nyugodtan írhattok privit. Még most regisztráltam ide:D



2016. aug. 14. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz rohadt sokat kell dolgozni, és ha nem értesz hozzá, mert ehhez érteni kell, akkor felesleges.

Engem is érdekel a gondolkodásuk, hogy miért ilyenek, szóval nem fura.

Amióta kijött a Suicide Squad minden második lány pszichiáter akar lenni.Már van az oldalon pár ilyen kérdés. (de a tiéd legalább rendesen megvan fogalmazva). Pedig Jared Leto a legrosszabb Joker, akit valaha láttam.

15/L

2016. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolod kérdező?
2016. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik az első válaszoló.Olyan kis naívan okos, én is ilyen voltam.

A válasz:Mert a film elvitt.1. A pszichiáter nem rajong. 2. A pszichiáter, ha kell sokkol a szavakkal. 4. A pszichiáter tudatosan segít,érzelmeket kizárva.

Pszichiáter csak az lehet,akinek egyszerre van acél esze és remek ember ismeréssel kapcsolatos intelligenciája. Te inkább bálványzod Jokert. Maradj az ábrándnál. Az kéne még,hogy egy hozzád hasonló bekerűljön az klinikára elmejavítónak.. Halomra szabadúlnának ki a kést nyalogató nihilek.

2016. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert te is az vagy.
2016. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval tetszik neked, hogy kockáztatja az életedet és lelkiismeret nélkül bárkit megöl csak, mert nem tetszett ahogy nézett?


Elég beteg ember vagy te is...

2016. aug. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!