Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szégyenlősek voltatok...

Ti szégyenlősek voltatok gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés
A múltkor láttam egy kisfiút (kb 5-6 éves lehetett) egy udvarban, aki két kislánnyal játszott de totál meztelenül, nem is zavarta, hogy meglátják a fütyijét. Szerintem engem ennyi idősen már bőven zavart volna, ha meztelen vagyok pláne lányok előtt. Ti ezzel hogy voltatok? Vagy csak én nem szerettem ennyi idősen "mutogatni" a kukacomat?

2016. aug. 15. 11:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
71%
Én nagyon szégyenlős voltam gyakran a pólómat sem engedtem hogy levegyék rólam a strandon.
2016. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

igen az voltam és most is az vagyok :D

strandon elég cikinek érezném, ha mondjuk állna a cerka, az a baj nem olyan kicsi, hogy könnyen elrejtsem :D

de pl ilyen helyen simán vagyok csak egy boxerben...

de akárhol nem vetkőznék ennyire le...


23F

2016. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
En miota az eszemet tudom nagyon szegyenlos voltam. Mar 3 evesen se vetkoztem le csak otthon. Strandra is bugyi+top. Felso nelkuli furdoruhat nem vettem fel.17/l
2016. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

eléggé igen..

de érdekes mód engem pl a méretem sosem foglalkoztatott, de amikor láttam, hogy egyik haveromnak lankadtan mennyivel nagyobb azóta különösen nem szeretem mutogatni

2016. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem voltam, most sem vagyok.
2016. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Én az voltam, sőt most is sokszor rám jön.
2016. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Én tini koromban voltam irtó szégyenlős
2016. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Érdekes módon, én gyerekkoromban szégyenlős voltam, de tini koromban meg nem. pontosabban ismerősök előtt már nem vagyok az. Pl. fiú tesóm előtt simán mutatkozom meztelenül, míg gyerek koromban ezt elképzelhetetlennek tartottam :-)
2016. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gyerek koromban nem voltam, de tini koromban igen, volt hogy egész nyáron hosszú nadrágban jártam. Fürödni itt is gatyóban fürödtem.
2016. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nem voltam szégyenlős,de olyan 11-12körülre belém nevelték...
2016. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!