Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan a többszöri köszönésemre...

Sokan a többszöri köszönésemre se reagálnak, aztán ha máshol muszájból összetalálkozunk, pl. munka kapcsán, akkor úgy csinálnak mintha mi mindig haverok lettünk volna (közben meg levegönek néztek)?

Figyelt kérdés

Nem értem. Kondiban ráköszöntem többször is egy srácra, felváltva is edzettünk, de nem viszonozta se akkor, sem máskor a köszönésemet. Egy senki, lúzernek nézett, elment mellettem. Más alkalommal egy baráti társaságban nyújtottam a kezemet, hogy bemutatkozzak (egy ismerös csajjal volt a srác akivel beszéltünk is) de lenézöen elfordult. Sokan voltak körülöttünk, elég kínos volt, nem is értettem miért nem tudja valaki visszanyújtani a kezét mégha nem is vagyok szimpatikus neki.


Szóval az egyik ilyen sráccal találkoztam munka kapcsán (elötte 4-5 hónapig nem láttam, elötte viszont hónapokig elment mellettem). Soförként hozott anyagokat a cégemhez, beküldték hozzám egy félreértett elszámolási vita miatt. Akkor úgy csinált, úgy haverkodott mintha a legjobb barátok lettünk volna. Hogy mi ismerjük egymást régóta, örül hogy összefutottunk. Végig jópofizott, haverkodott. Persze régen más környezetben még a bemutatkozásomat se fogadta.


Hogy lehet valaki ennyire érdekember? Nagyon sok ilyen van mostanában. Ti is úgy látjátok, hogy amíg az egyszerü ruhámban voltam és az alacsonyságom miatt is elmentem volna egyetemistának is, addig egy senkinek nézett aki köszönésre se méltó, amikor rájött hogy sikeres vagyok akkor már nyalizott?

Természetesen nem törödtem a haverkodásával, finoman utaltam rá, hogy eddig visszaköszönni se méltóztatott.


2016. aug. 15. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szimplán nagyképű érdekemberek, felesleges velük foglalkozni. Mindig is voltak ilyenek, de úgy látom, mostanában egyre többen vannak. Ha nem látnak benned valami előnyt, akkor nem is foglalkoznak veled.

Nem tehetsz mást, mint megjegyzed, hogy viselkedtek és nem bízol meg bennük, nem építesz rájuk semmit. Elkerülöd őket.

2016. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!