Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetszik Vitó Zsombor. Mit...

Tetszik Vitó Zsombor. Mit tegyek hogy kiverjem a fejemből mert úgyse lenne soha esélyem nála?

Figyelt kérdés
14L
2016. aug. 15. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, serdülsz, majd elmúlik. Én is voltam serdülő, tudom milyen érzés, amikor nem látsz hibát a másikban...ilyen a tiniszerelem, de mondom, majd elmúlik!
2016. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne ámítsd már szegényt. Én még 22 évesen is az ilyen "tiniszerelem" állapotában vagyok leragadva...
2016. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a tiniszerelem egyik nagyon káros fajtája, amikor egy híres személyben nem látsz hibát, magyarul nagyon szerelmes vagy, rózsaszín ködben úszol ,azt hiszed milyen tökéletes, de közben nem is ismered, nem tudsz róla semmit, külső alapján ítélkezel! A tiniszerelem valójában nem is szerelem, csak amolyan fellángolás-szerűség...!
2016. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor én hasonló korú voltam, pont a szöuli olimpia idején, egyszerre tetszett Martinek Jani és Gyulay Zsolt. Pár hónap után elmúlt ez. :)

(Persze akkor annyival könnyebb volt, hogy sokkal kevesebb infó- és képforrás állt rendelkezésünkre.)

2016. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most kerestem rá, hogy kicsoda. Egy 17 éves magyar srác. Miért ne lehetne esélyed nála? Nem értem.

Még csak nem is jóképű. Persze lehet hogy amit csinál nagyon menő, de én még sosem hallottam róla.

2016. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vicces.lány ***** válasza:
nyugi, én 12 vagyok ő meg most 23 éves teháááát nekem nincs nála esélyem (azért írtam mert tetszik nekem is)
2021. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!