Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek igazán nárcisztikus...

Ismertek igazán nárcisztikus embert?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokat ismerek.A nárcisztikus személyiség jellemzői:megfelelési kényszer,konformizmus,egyediség hiánya,dicsekvés,érzéketlenség,önutálat.
2016. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Én ismerek nagyon öntelt embert, akkor ő nem az? De úgy öntelt, hogy bizonygatja, mennyire intelligens.
2016. aug. 23. 00:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos,kompenzálni akarja.
2016. aug. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, értem én, csak teljesen letromfol mindnekit, nem lehet mellette megmaradni (de sajnos muszáj).
2016. aug. 23. 17:56
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 De ismerős érzés.......
2016. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És te mit csinálsz ilyen helyzetben, utolsó?
2016. aug. 24. 21:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy,amit mond.....
2016. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az egy dolog, nem is az akérdés, de van amikor nem tudod elkerülni
2016. szept. 11. 15:07
 9/12 anonim válasza:
Nekem van egy párom aki nárcisztikus, de nem ismeri el. Nagyon sokszor, mikor problémám van vele, és meg akarom beszélni támad a hibáimmal. Avval akarja meg védeni, magát, hogy felhozza a hibáimat, amit a múltban követtem el, vagy éppen azt ami nem tetszik neki,amit már egyszer megbeszéltünk. Elég régóta együtt vagyunk, de ugye ezek az emberek még a kapcsolat legelején, nem mutatják meg való énjüket. Később mutatják meg a foguk fehérjét, mikor már áldozatát becserkészték. Sajnos rajtuk nem lehet változtatni, vagy segíteni. Egy embernek nagyon erősnek és türelmesnek kell lennie, hogy egy ilyen személyiséggel együtt éljen. Egy ilyen embertől nagyon nehéz szabadulni.
2016. okt. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem az unokatesóm ilyen. Őt csak családi összejöveteleken látom, de olyankor csak magát fényezi, másokat lenéz.
2016. okt. 6. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!