Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő beszól valami...

Ha egy nő beszól valami szégyentelen ontromba sértő alázót mi a legjobb viselkedés ellene?

Figyelt kérdés

ma azthiszem ilyen volt munkahelyen, bár nem vagyok benne biztos mert az illető nő az orra alá mondta de félig hallottam is, és az édesanyám nevét is a szájára vette, egyszerüen elég rosszul jött. hogy hogy mondhat ilyet egy "Nő" ilyen gyalázatosan, hogy ilyen mocskos egyáltalán egy nő mentalitása, szóhasználata, gyülölködő.

mi a legjobb viselkedés erre? Én ezt úgy vettem akkor mintha meg se halottam volna, nem foglalkoztam vele, de a nyoma ott van..

Arra is gondoltam hogy bemenni az irodába és kitálalni egy felettesnek, hogy ilyen mocskos az egyik alkalmazott nő létére. Ha férfi lenne megérteném. De szerintem nincs olyan férfi se aki igy beszélne.

De nem is nagyon lehet visszaszólni mert akkor úgyis én leszek a hülye, vagy úgy veszi mintha én csináltam volna a balhét.. Tehát egyszerübbnek tartottam hogy elengedjem. :/


2016. aug. 17. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyáva.
2016. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fingkirály ***** válasza:

Semmi értelme balhét csapni, mert ha az előzményről senki nem tud, annak csak az lesz a vége, hogy te voltál a hangos, meg agresszív, ő majd kerekedő szemekkel nekiáll anyáskodni/empatizálni hogy "de hát én nem értem, miért vagy ilyen velem, esetleg tudok segíteni valamiben" szöveggel (sőt, rosszabb esetben teátrálisan elsírja magát, hogy te mennyire megbántottad, persze úgy, hogy ezt MINDENKI hallja/lássa, főleg a feletteseitek), és a legvégén te leszel kirúgva, mint összeférhetetlen antiszociális kolléga.


Tök egyszerűen, a legtöbb velejéig rosszindulatú ember amúgy trehány munkaerő (de természetesen úgy csinálja a slendrián munkavégzést, hogy az kívülről mártír robotolásnak tűnjön), dolgozz valóban jól, és ezt vadul prezentáld is mindig fölfelé egészen addig, amíg meg nem ajánlanak egy olyan pozíciót, ami fölötte lesz a kis g*cinek, utána szépen szúrópróbaszerűen addig ellenőrizgeted, amíg valami szarvashibát nem találsz a melójában, ha találsz, szépen számonkéred, kiosztasz egy írásbeli fegyelmit, amikor elkezd hepciáskodni vagy áskálódni, meg kiosztod a párjád és kirúgod a francba. Többet nem zavar :)

2016. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én felrúgtam volna...
2016. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha férfi kollégád szól be meg anyázik, azt elnézed? Érdekes figura vagy te.
2016. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel a nőkkel ezt nem lehet ököllel lerendezni, ezért a klasszikus lelki terrort javaslom. Legalább egy hétig folyamatosan alázd, utána pedig vissza-visszatérően. Éreztesd vele, hogy te vagy az alfa és ő alattad van. Az elején ne hagyj neki nyugtot, el kell érned, hogy már attól összeránduljon a gyomra, ha meglát. Arra figyelj, hogy tanúk soha ne legyenek és mindenki mással viselkedj teljen normálisan. Az ilyeneket le kell dominálni kemény, utána már nem lesz gond, mert tudják, hogy hol a helyük.
2016. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!