Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez az érzésem ha...

Miért van ez az érzésem ha Újpest felé utozok?

Figyelt kérdés
Amikor valamiért el kell menni Újpestre vagy Óbudára, akkor valami furcsa leírhatatlan (de jó) érzésem van. Nem laktam ezekben a kerületekben tehát fogalmam sincs hogy miért van ez a jó érzés, kicsit olyan ez az érzés mintha haza érkeznék, pedig nem ott lakom.

2016. aug. 19. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Az agyadban növekvő daganat okozza.
2016. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem segítettél ezzel sokat..te bunkó
2016. aug. 19. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj! De ezt mi honnan tudnánk, hogy neked miért van ez az érzésed? :D Tudom hogy csak akkor illene írnom, ha választ adok a kérdésedre, de szerintem mástól sem kapsz, úgyhogy leírom. Még egyszer bocs.
2016. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
69%
esetleg szuleid nem ott laktak vagy nem onnan szarmazik a csalad? lehet h valami hattere van (csaladi) vagy lehet h jo dolog tortent veled...vagy egyszeruen ami huyeseg ugye: a tudatalattid jatszadozik veled...
2016. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm #4es a válaszodat! Igen a szüleim valamikor ott laktak de én már nem.
2016. aug. 21. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Lehet hogy azon a környéken fogod megtalálni az igazit :)
2016. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
Nekem pont, hogy arrafelé utazva van rossz érzésem.
2016. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az olasz Velencével vagyok így, már többször jártam ott, és olyan, mint hogyha második otthonom lenne. Oda utaztam először egyedül külföldre, de más kapcsolódásom nincs sem a várossal sem az országgal.
2016. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!