Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy ki ez a macskajancsi?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=wuO4tr8ujdc

https://www.youtube.com/watch?v=yf5zso32B0U

Csak néhány percet bírtam végignézni a két videóból. Ebből annyit leszűrtem, hogy állítólag elég gazdag, több nagy értékű autója van és ilyen "nagyemberként" még angolul sem tud megszólalni. Nekem így első blikkre egy tipikus magyar kókler jut róla eszembe, de ha valaki meg tud győzni arról, hogy valójában egy géniusz (bármivel is foglalkozzon), akkor én leszek az első, aki bocsánatot kér. :D



2016. aug. 19. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami marketinges gazdag senki. A tőzsde tele van ilyenekkel. Nyert a tőzsde lottón és a saját profizmusának és sikerének állítja be.
2016. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alain Delon ***** válasza:
100%
Egy a sok macskajancsi közül.
2016. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, ha létezik gazdag ember, akire qrvára nem tudok irigy lenni, az nagyjából ez a kategória.
2016. aug. 19. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, mivel nem kell milliárdos autó, arany karóra gyémántgyűrű, okostelefon, okoskocsi, hogy valaki gazdagnak érezze magát.


Mert ezek már tök felesleges dolgok, csak ő ezt nem látja be -"mivel ilyen nincs sok embernek ez értékes, meg drága is volt mutatja mennyire tudom költeni a pénzt"-.


Csak hogy eközben elsikkad a figyelme az értékes dolgok felett, mint a tudás, a család, nem pedig a felszínesség. Akármit vesz, akármennyiért értelmes emberekkel nem fogja elhitetni, hogy ő nem egy tőzsdelottón nyert félbolond marketinges. Lehet ha más lóra rakja a lovát most a szüleivel élne együtt munkanélküliként.


Érdekes, hogy a tibeti szerzetesekhez hasonló vagyontalan, tárgytalan elvonult emberek boldogabbak mint ez a lamborghinijében.

2016. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Nem macskajancsi,tudod ő felépített egy komoly hálózatot,egy egyszerű senkiházi volt,Babocsán intett,hogy mehet a vonat vagy nem mehet.

És megcsinálta a semmiből,nem rinyált,hanem lépett és megtette amit kell.

Inkább példát kellene róla venni,a sok bölcsész diplomás mehet a mekibe 80 nettóért és kuss,ő megcsinálta az az ember megcsinálta.

Lehet követni őt.

2016. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!