Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a magyar nép ilyen...

Csak a magyar nép ilyen szörnyű, vagy külföldön is akadnak rosszindulatú emberek?

Figyelt kérdés
lehet hogy hülye kérdés, de a környezetem 80%-a vagy folyton középpontba akar lenni, vagy rosszindulatúak, és azt nézik hogy lehetne a másik alá tenni. máshol is ez van, vagy csak mi magyarok vagyunk ilyenek?
2016. aug. 19. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. A magyar nép nem szörnyű.

2. Más népek se azok.

3. Vannak szörnyű emberek. Ők se mindig, egyfolytában, állandóan szörnyűek, csak többször, mint az átlag.

4. Tele vagy előítéletekkel.

5. Ismerkedj külföldiekkel, hogy lásd, ugyanolyanok ők is nagy átlagban, mint mi. Akár az interneten keresztül is megteheted, nem feltétlenül kell utazni. Nyelvtudásra viszont szükséged lesz. Az megvan? Ha nincs, lehet, hogy pont emiatt hiszed, hogy mások annyira mások. Tanulj nyelveket! Érdemes. Kitágítja a világot.

2016. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MZ.per.X ***** válasza:
90%
Ha úgy nézzük, a világ 2/3-adán simán agyonlőhetnek az utcán sétálva és nem fog meglepődni senki, ehhez képest mi kifejezetten kedves emberek vagyunk.
2016. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

szia

en angliaban elek az effajta viselkedes tavol all az angoloktol es nem is nagyon ertik

teljesen mashogy viselkednek orulok neki hogy nem kell magyarorszagon elnem itt az emberek is kedvesebbek

2016. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Idősebb testvérem régóta külföldön van.Mindig jókat mond pl: normális,kedvesek,nem irigyek az emberek.

Apám nővére régóta külföldön van.Mindig jókat mond pl:normális,kedvesek,nem irigyek az emberek.

2016. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ezzel a dumával csak a külföldre kivándorolt magyarok próbálják igazolni magukat, hogy ne érezzék magukat annyira szarul.
2016. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Dédnagyanyám lengyel volt,de nem sokkal másabb mentalitású a lengyel,mint a magyar. Sőt néha rosszabb is. Náluk van egy mondás: "2 lengyel 3 vélemény".

Ha szerinted a magyarok rosszindulatúak,akkor utazz el egy balkáni vagy egy latin amerikai országba,ott lehet hogy egyből beléd vágnák a bökőt mielőtt kettőt pislogsz.

2016. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Angliában élő magyarként úgy gondolom, hogy az angolok ugyanolyanok, mint a magyarok. Semmivel nem jobbak vagy rosszabbak. Vannak közöttük normálisak, vannak idióták és még a magyarországi cigányokhoz hasonló réteg is megvan náluk.
2016. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagyok az előitéleteid.
2016. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Mindenhol van mindenféle ember. Ha rosszul érzed magad ott abban a közegben ahol vagy akkor merj lépni, merj változtatni! Külföldet mindenképpen ajánlom, sokfelé jártam és sok félét tapasztaltam. Mindenképp jó tapasztalni azt, hogy hogyan gondolkodnak mások.

Ha érdekel nézz rá a vlogomra, érintem ezeket a témákat.

Minden jót!


1 K M

https://www.youtube.com/channel/UCTrKt2f0dhjJaNLP053D2uw

2016. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!